معادن و کشاورزی ۲ حوزه سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا عباس زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی امروز در آیین افتتاح خوابگاه دانشجویی دخترانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قاین اظهارداشت: امروز دوازدهمین خوابگاه دانشجویی دخترانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دانشکده علوم پزشکی قاین افتتاح شد.

معاون استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون حدود ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در حوزه‌های اقتصادی، کارآفرینی، تامین زیرساخت‌ها، ساخت مسجد، مدارس استان هزینه کرده است.

معاون استاندار خراسان جنوبی از ساخت ۲۶۵ کلاس درس با مشارکت بنیاد برکت در استان خبر داد و گفت: اکنون هم طرح‌ها و پروژه‌های بزرگی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان در دست اجرا دارد که امیدواریم با سفر معاون ستاد اجرایی فرمان امام فصل جدیدی از طرح‌های این ستاد در خراسان جنوبی برنامه‌ریزی و آغاز شود.

وی در ادامه از مشارکت بالای مردم استان در انتخابات و حضور آنان در صحنه‌های مختلف برای دفاع از نظام اسلامی گفت و ادامه داد: این استان ظرفیت بسیار خوبی برای موضوع خانواده و جوانی جمعیت دارد و ما به دلیل اینکه استانی مرزی هستیم باید به نگه‌داشت جمعیت در روستاها و مناطق مرزی توجه ویژه داشته باشیم.

عباس‌زاده بیان کرد: تعیین خراسان جنوبی به عنوان یکی از کانون‌های جدی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای محرومیت‌ زدایی باید همچنان مورد توجه باشد و درخواست داریم این روند تا رفع همه نیازمندهای اساسی در سطح استان ادامه یابد.

معاون استاندار خراسان جنوبی خواستار ورود مجموعه‌ های سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حوزه معادن و محصولات کشاورزی استان شد.

وی با بیان اینکه طرح‌های پیشنهادی خراسان جنوبی برای سرمایه‌گذاری را به ستاد ارسال کردیم گفت: آمادگی داریم با تصویب نهایی این طرح‌ها، تفاهم‌نامه همکاری ویژه بین خراسان جنوبی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای اجرای طرح بسیار مهم «استان بدون بیکار» را منعقد کنیم.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =