اعزام ۱۲۰ داوطلب هلال احمر خراسان‌جنوبی برای خدمت رسانی به زائران امام رضا (ع)

خبرگزاری فارس- خراسان جنوبی؛ هنوز عرق خدمت به زائران اربعین  بر جبین دارند اما برای خلق حماسه ای دیگر از جنس همدلی و بشر دوستی عازم مشهد می شوند.

کوله شان را از چند روز قبل بسته اند اما امروز با چشمانی سراسر از شوق و دلی لبریز از حس نوع دوستی و مهربانی راهی سفر می شوند. 

رفتند و می روند تا باری دیگر با ارائه خدماتی امدادی، درمانی و بهداشتی به زائران ائمه اطهار بر پرونده عملکردشان ضمیمه ای درخشان پیوست دهند.

رفتند تا هلال مهربانی ها بر مسیر انسانیت و بشر دوستی روشن بماند و رسم ائمه اطهار در دستگیری از نیازمندان و کمک به هم نوعان باری دیگر مرور شود.

این حکایت نیروهای داوطلب هلال احمر خراسان جنوبی است که هیچ صحنه ای از خدمت رسانی ها را خالی نگذاشته و برای کمک به مردم به ویژه زائران ائمه اطهار و امامان معصوم سر از پا نمی شناسند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این خصوص بیان کرد: ۱۲۰ نفر از جوانان داوطلب هلال احمر استان برای خدمت به زائران امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.

محمد علی کاوسی اظهار کرد: این افراد به مناسبت دهه پایانی ماه صفر تا ۲۶ شهریور ماه جاری در مسیر پیاده روی زائران به سمت مشهد مقدس به زائران خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و امدادی ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان این که داوطلبان هلال احمر در زمان بحران و غیر بحران در راستای خدمت رسانی به مردم از  هیچ تلاشی دریغ نمی کنند، گفت: هلال احمر با تکیه بر توان مردمی طی یک قرن توانسته خدمات مطلوبی در زمینه های مختلف به ویژه آبرسانی به روستاها ی محروم و مرزی انجام دهد. 

کاوسی با اشاره به خدمات مطلوب هلال احمر در ایام اربعین حسینی در کاظمین بیان کرد: طی این مدت با تلاش تیم های امدادی بیش از ۱۱۲ هزار نفر از خدمات درمانی هلال احمر بهره مند شدند.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + پنج =