سرقت پراید در مشهد کشف در طبس

خبرگزاری فارس- خراسان‌جنوبی؛ در بسته خبری پلیس خراسان‌جنوبی در جریان جزئیات اخباری با عناوین کشف ۴۷ کیلوگرم تریاک در نهبندان، سرقت پراید در مشهد کشف در طبس،کشف بیش از ۴ تن پیاز زعفران قاچاق در سرایان و دستگیری ۶ خرده فروش موادمخدر در زیرکوه قرار می گیرید.

کشف ۴۷ کیلوگرم تریاک در نهبندان

سرهنگ حسین عرب، فرمانده انتظامی اظهارداشت: ماموران ایست و بازرسی سهل آباد این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی نهبندان به یک سواری پراید مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. 

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو، ۴۷ کیلو و ۱۵۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود را کشف کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان تصریح کرد: مأموران در این خصوص یک خودرو توقیف و یک متهم را دستگیر که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی کردند.

سرقت پراید در مشهد کشف در طبس

سرهنگ فاضل مریمی، فرمانده انتظامی طبس هم گفت: با اعلام تردد یک سواری پراید سرقتی در محورهای مواصلاتی شهرستان طبس، لذا مأموران پلیس برای توقیف خودروی سرقتی به محور اعزام شدند. 

وی بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان طبس با انجام اقدامات تخصصی پلیسی و گشت زنی هدفمند به یک سواری پراید که با سرعت در حال حرکت بود را مشاهده کردند و خودرو را برای بررسی با علائم هشدار دهنده متوقف کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان طبس با اشاره به این که در استعلامات از سامانه مربوط مشخص شد سواری پراید در مشهد سرقت شده است و راننده آن که همان سارق خودرو بود را دستگیر کردند تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 

کشف بیش از ۴ تن پیاز زعفران قاچاق در سرایان  
 
سرهنگ مهدی شکوهی راد، فرمانده انتظامی نیز اظهارداشت: ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون باری مشکوک شدند که برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند. 

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقا قضائی در بازرسی از کامیون، ۴ هزار و ۲۰۰ کیلو گرم پیاز زعفران قاچاق کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوط بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان سرایان تصریح کرد: مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد. 

دستگیری ۶ خرده فروش موادمخدر در زیرکوه  

سرهنگ هادی سلیمانی، فرمانده انتظامی زیرکوه هم گفت: مأموران انتظامی این شهرستان به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با مصرف کنند گان و توزیع کنند گان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌ خیز را اجرایی کردند. 

وی بیان داشت: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده میدانی مناطق آلوده و جرم خیز را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی محل های شناسایی شده را بازرسی کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه افزود: مأموران در این عملیات پاتوق های شناسایی شده را بازرسی کردند و۲ کلیوگرم انواع مواد مخدر و ۶ نفر خرده فروش مواد افیونی را دستگیر کردند. 

به گفته سرهنگ سلمانی متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

پایان پیام/

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =