دستاوردهای بزرگ ایران رهاورد اندیشه‌های ناب اسلامی و مقاومت است

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز در دیدار با مسوولان ستاد دهه فجر استان و استاندار خراسان جنوبی اظهارداشت: باید توجه داشته باشیم راه نجات، رشد و تمدن صحیح و وصول انسان به هدف خلقت همان چیزی بوده که انبیاء گفته و به ما نشان داده اند است.

وی تصریح کرد: هر کجا نکبت و ظلمی حاصل شده به خاطر عدول از راه انبیاء بوده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه راه انبیاء راهی بوده که نتیجه آن عدالت به معنای تام کلمه در جامعه بشری می باشد و خارج از آن هر چه پیش آید به وسیله خود انسان پیش می آید، افزود: انسان مسوول کار خود بوده چون با عقل و شرع هدایت شده بنابراین محصولی را که درو می کنیم محصول انتخاب جامعه بشری در طول تاریخ است.

عبادی با اشاره به اینکه مشکلات شخصی، خانوادگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی همه اینها محصول کار ما است، اضافه کرد: کار دشمن ظلم بوده اما خودمان او را بر خود مسلط کرده ایم در حالی که خداوند به صراحت می گوید ستمگر جایگاهی در سیستم دینی ندارد چون ولایت الله است و هیچ مسئله ای به اهمیمت ولایت و رهبری جامعه نیست.

وی ادامه داد: این موضوع که ولایت طاغوت، بیگانه و استکبار را بپذیریم و از آن میوه شیرین حاصل شود امکان پذیر نیست و در واقع براساس انتخاب خود بشر بوده که بشر گرفتار شده و راه برون رفت عیناً این بوده که محصول کار تاریخی خود را درو می کنیم که خیلی تلخ است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به ظلم هایی که به ملت فلسطین و غزه روا شده اشاره داشت و گفت: این ظلم ها محصول آن بوده که ولایت الله را رها کردند و ولایت طاغوت را پذیرفتند و نتیجه آن که استعمارگرها نیز از این فرصت و ضعف مسلمین استفاده کرده اند.

عبادی ادامه داد: همچنان که در جای جای کشورهای اسلامی ملاحظه می شود همه از دور تماشاگر هستند و اگر همه آنها براساس ولایت الله یک اخم بر دشمن می آوردند کشورهای اروپایی و استعمارگران و صهیونیست ها سرجایشان خشکشان می زد.

وی اضافه کرد: براساس اندیشه ناب اسلامی و مقاومت ملت شریف ایران و اهدای این همه شهدا پیش و بعد از پیروزی انقلاب شاهد دستاوردهای بزرگی برای کشور هستیم.

وی ادامه داد: اما متأسفانه با آرمان های انقلاب فاصله داریم و با این همه رسوایی استعمارگران وظالمان هنوز عده ای به دنبال آرمان های چپ و راست و لیبرال دموکراسی و کمونیست هستند والا آرمان های انقلاب در دسترس ما بوده اما تحقق هر امری از جمله این مهم مبتنی بر وجود مقتضی و عدم مانع است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: اقتضای نظم مقدس جمهوری اسلامی ایران رسیدن به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی بوده اما موانعی وجود دارد.

عبادی گفت: با نظر، عمل، سکوت، فریادهای به موقع و با وحدت صحیح براساس آموزه‌های دینی و اسلامی مشکلاتمان برطرف می شود.

وی با اشاره به اینکه انسان مسوول کار خودش است یادآور شد: اگر تغییر کنیم زمانه و جامعه نیز تغییر می کند و بهترین تجربه آن انقلاب بوده که تاکنون دستاوردهای مختلفی داشته و یا این دستاوردهای در حال انجام است اما تا آرمان های عدالت خواه اسلام فاصله زیادی داریم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به نقش و اهمیت انتخاباتی که در پیش بوده در بحث نجات ملت ایران و حتی جامعه بشری گفت: اینکه با چه ملاک هایی رأی دهیم و حضور پرشور و مشارکت حداکثری داشته باشیم بسیار اهمیت دارد.

عبادی ادامه داد: هر جا عاقلانه و موفق و با ملاک و دلیل عمل کرده ایم دستاوردهای داشته که دشمن را نارحت می کند.

وی با اشاره به این که دشمن حتی یک لحظه نمی خواهد ما برای کشورمان تصمیم بگیریم بنابراین دخالت می کند و به صورت جنگ نرم برایمان تکلیف تعیین می کند تصریح کرد: اما انتظار این است که با رسیدن به یک رشد همگانی، دشمن قطع امید کند که حتی با یک ایرانی حرف بزند چه برسد به اینکه اذعان بدارد که افرادی در کشور ایران وجود دارند که امیدهایش محسوب می شوند چون هدف دشمن مشخص است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه حقیقت لیبرال دموکراسی غربی آنی بوده که امروز در فلسطین می بینیم و شاهد آن هستیم، یادآور شد: در واقع حقیقت آن وجود انسان های حیوان صفتی بوده که اقتصاد در خدمتش قرار گیرد و در ادامه این راه پست از همه چیز استفاده می کند و خوب و بد و قانون معنایی ندارد.

عبادی با اشاره به اینکه امروز فریاد انسان ها دنیا را پر کرده که از خود ملت های غربی این فریادها بلند است، بیان داشت: فطرت مردم، عدالت خواهی و پایبندی به عقل و قانون بوده اما حکومت ها و ولایت های طاغوتی غرب این گونه نمی خواهند.

پایان پیام/۶۹۰۲۷


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =