پیروزی انقلاب، هویت ملی و اسلامی ملت ایران را احیا کرد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی همزمان با نخستین روز ایام الله دهه فجر در دیدار نماینده ولی فقیه که با حضور معاونان استانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی همراه بود، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی اظهارداشت: هر پدیده اجتماعی دستاوردهایی دارد و انقلاب اسلامی ملت ایران به اعتراف استراتژیست های غربی بزرگترین پدیده قرن است که دستاوردهای داخلی و خارجی فراوانی داشته است.

وی تأکید کرد: تبدیل شدن رهبری دنیوی به رهبری الهی با الگوی ولایت فقیه، استقرار حکومت مردم سالاری دینی، حاکمیت ارزش های معنوی در نظام جمهوری اسلامی ایران در عصر غلبه زر و زور، شکست طلسم جدایی مظاهر دین خواهی و تجدد خواهی و اثبات وحدت دینی، نفی سلطه طاغوت  و ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری در ملت ایران از جمله دستاورد های انقلاب اسلامی است. 

به گفته وی شکست مرزهای علم در داخل کشور، تربیت انسان های صالح که فتح الفتوح انقلاب بود و ایجاد وحدت بین شیعه و سنی نیز  از دیگر دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه دهه فجر امسال ۹۱۴ پروژه با بیش از ۳۸ هزار میلیارد تومان در سطح استان افتتاح و کلنگ زنی می شوند، تصریح کرد: از این تعداد ۸۷۱ پروژه افتتاح می شوند و عملیات اجرایی ۴۳ پروژه هم آغاز می شود.

به گفته وی برنامه های فرهنگی متنوعی هم در نقاط مختلف استان اجرا می شود.

قناعت اظهار داشت: در حکومت دینی بر پایه ولایت فقیه، علاوه بر توجه به موضوع های دنیوی بر امور معنوی هم تأکید می شود.

وی با اشاره به اینکه حکومت مردم سالار دینی متکی بر آرای مردم و آموزه های دینی است ، تصریح کرد: پیروزی انقلاب سبب احیای هویت ملی و اسلامی ملت ایران شد.

استاندار ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سبب ایجاد جرأت و جسارت در جوانان برای شکستن مرزهای علم و دانش شد.

قناعت خاطرنشان کرد: امروز در جبهه مقاومت اسلامی شاهد وحدت شیعه و سنی در کشورهای منطقه  هستیم و مقام معظم رهبری هم رهبری جهان اسلام را بر عهده دارند.

پایان پیام/۶۹۰۲۷


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =