ارمغان دومین روز از فجر انقلاب برای خراسان‌جنوبی+فیلم و تصویر

خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی؛ در دومین روز از فجر انقلاب ۱۴۰۲ با سفر استاندار خراسان جنوبی به طبس ۵ پروژه ارتباطی و ارتقاء سایت‌های تلفن همراه با هدف تأمین دسترسی ۴۰۰ خانوار روستایی به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت همراه با مجموعه اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال از محل منابع طرح توسعه ارتباطات روستایی در روستاهای چیروک، پیرحاجات، سرند، ماودر و  خرو و  پروژه احداث و اجرای آسفالت مجتمع خدماتی رفاهی خسرو آباد با هزینه بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال با مجوز و نظارت شرکت نفت خراسان جنوبی در قالب مجتمع خدماتی رفاهی و تحت پوشش شرکت زنجیره‌ای سوخت پترو خضرا شرق افتتاح شد.

 

 

همچنین در این روز پالایشگاه میعانات گازی و تولید کننده انواع هیدروکربن های سبک و سنگین با سرمایه‌ گذاری ۱۰۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی۷۰ نفر را به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر را به صورت غیر مستقیم و صادرات سالانه ۲۰۰ هزار تن به کشورهای همسایه و کارخانه بسته بندی انواع سبزیجات وصیفی جات با سرمایه گذاری ۶ میلیارد تومان و اشتغالز ایی ۸ نفر به بهره برداری رسید.

علاوه براین امروز به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر آموزش و پرورش در روستای اسفهرود ۲۹ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی خراسان جنوبی افتتاح شد.

حامد رخسار پور، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی در این مراسم اظهارداشت: این پروژه‌ها اعم از کلاس درس، سالن کارگاهی و ورزشی با زیربنای پنج هزار و ۹۰۰ مترمربع و اعتبار ۵۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و خیرین به بهره‌برداری رسید.

افتتاح ۲۹ پروژه آموزشی در خراسان جنوبی

ارمغان اولین روز از فجر انقلاب

روز گذشته در اولین روز از فجر انقلاب ۱۴۰۲ نیز ۷ طرح عمرانی با اعتبار ۴۰ میلیارد و ۵۲۸ میلیون تومان است.

آغاز عملیات اجرایی مرکز درمان ناباروری بیمارستان ولیعصر(عج)، احیا و مرمت قنات روستای جیم آباد، زمین چمن مصنوعی روستای علی آباد لوله سه طرحی بود که روز گذشته در بیرجند با هزینه ۳۰ میلیارد تومان با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.

همچنین آزمایشگاه تشخیص طبی در طبس با هزینه ۱۰ میلیارد تومان هم افتتاح شد.

یک طرح اشتغال زا با هزینه‌ ۲۵۰ میلیون تومان و اشتغالزایی ۲ نفر نیز در نهبندان به بهره برداری رسید.

در عشق آباد هم پارکینگ توقیفی وسائط نقلیه با هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی بخش خصوصی راه اندازی شد.

افتتاح پروژه های طبس با حضور استاندار

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =