تحقق اغلب مطالبه‌های مردم خوسف

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خوسف، سید علی حسینی، فرماندار این شهرستان امروز در نماز جمعه خوسف با بیان اینکه این شهرستان در دهه فجر مهم ترین پروژه های افتتاحی  و کلنگ زنی خود را در سال های اخیر خواهد داشت اظهارداشت: بسیاری از مطالبات مردمی شهرستان یا در حال افتتاح است یا تأمین مالی شده یا به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد : در ایام الله دهه فجر ۸۷ پروژه با اعتبار ۵ هزار و ۴۵۶ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی می شود.

وی به طرح نهضت ملی مسکن اشاره کرد و افزود : الحاق ۱۱۱ هکتار به محدوده شهر خوسف و واگذاری این میزان زمین ویلایی در شهرستان بی سابقه است.

فرماندار خوسف تکمیل بیمارستان، استخر و سالن ورزشی سقف کوتاه، راه اندازی ثبت اسناد و پروژه های سرمایه گذاری را اتفاقات مبارک در دهه فجر پیش رو برای شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: کلنگ زنی فاضلاب خوسف به عنوان دیگر مطالبه دیرینه مردمی در حالی در این ایام کلنگ زنی خواهد شد که عملیات اجرایی آن همزمان با کلنگ زنی آغاز خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه در حوزه آبرسانی کارگاه عمرانی در حوزه آبرسانی در شهرستان در حال رخ دادن است، کسب رتبه اول تحقق اشتغال شهرستان، تحول در تأمین زیر ساخت های شهرک صنعتی شهید رحمانی، گاز رسانی در روستاهای شهرستان، مذاکره در راستای دسترسی به تلفن همراه و اینترنت در روستاهای زیر ۲۰ خانوار از دیگر خدمات در شهرستان است و اظهار داشت: در ۶ ماهه اول سال آینده بسیاری از روستاهای زیر ۲۰ خانوار شهرستان از خدمات تلفن همراه و اینترنت بهره مند خواهند شد.

حسینی در بخش دیگر سخنان خود  به اتفاقات مهم در حال وقوع در سطح استان، از جمله پروژه عظیم راه آهن خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: تأمین مالی راه آهن خراسان‌جنوبی اتفاق بزرگی‌ست که مدت ها مطالبه مردمی در سطح استان بود.

وی پیرو این بحث، از انتقال پروژه آب از دریای عمان به عنوان پروژه بزرگ دیگر در استان یاد کرد و  ادامه داد: بسیاری از اقدامات در تاریخ استان و شهرستان بی سابقه بوده است.

فرماندار خوسف با اشاره به رتبه ۱۵ ایران در تولید علم در بین کشور های جهان، یادآور شد:  آینده ایران روشن است چراکه تولید علم ، پیشرفت را به دنبال دارد.

وی با تبیین سایر دستاوردهای جمهوری اسلامی در کشور و عرصه های بین المللی نظیر استقلال کشور ، برقراری عدالت آموزشی ، تبدیل الگوی مقاومت در دنیا و … اضافه کرد: همه این موفقیت ها مرهون آرمان های امام و انقلاب است.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =