روابط عمومی‌ها منادیان اصلی انتخابات

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از سربیشه، روح الله نوری، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار این شهرستان امروز در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات سربیشه که با حضور مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: دشمن از دیرباز با هجمه تبلیغاتی، جنگ رسانه‌ای و وارونه جلوه دادن حقایق و ناکارآمدی نظام در حقیقت انتخابات و مشارکت مردم را هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه مدیران روابط عمومی با تبیین اقدامات و انعکاس به موقع دستاوردهای نظام و دولت می‌توانند امید را به جامعه تزریق کنند افزود: جایگاه و رسالت شما از این حیث و در ابعاد گوناگون جایگاه بسیار با اهمیتی است.

معاون فرماندار سربیشه با اشاره به تشکیل کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان گفت: برای باشکوه برگزار شدن انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای اقدامات و برنامه‌های روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی  به طور یقین کارآمد و موثر خواهد بود.

نوری با بیان اینکه مدیران روابط عمومی سعی کنند هر برنامه و خبر دستگاه مربوط پیوست رسانه‌ای داشته باشد، افزود: کانالی مرجع توسط تیم روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان با حضور تمامی اعضای شورای اداری و شما مدیران روابط عمومی برای انتشار و آگاهی‌بخشی عمومی ایجاد شده که باید اخبار امیدآفرین و خبرهای دارای پیوست رسانه‌ای در این کانال منتشر شود.

وی از پایش اخبار و رصد و ارزیابی مدیران روابط عمومی‌های فعال و غیرفعال در سطح شهرستان خبر داد و گفت: آگاه باشید که فضای مجازی بستری بسیار مهم برای انتشار خبرهای امیدآفرینی و دستاوردهای نظام، انقلاب و دولت است که اگر مغفول واقع شود نااهلان از آن استفاده سوء خواهند کرد.

وی در پایان از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه روابط‌ عمومی‌های ادارات شهرستان در آینده خبر داد.

روابط‌ عمومی‌ها از منادیان اصلی انتخابات هستند

محمدرضا لکزائی، فرماندار سربیشه هم در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهارداشت: موضوع انتخابات در واقع مهمترین دستورکار نظام است و ضروریست همه ظرفیت‌ها را شناسایی و فعال کنیم تا مشارکت پرشور رقم بخورد.

وی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در ارتباط نزدیک با مردم، ادامه داد: مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای علاوه بر تثبیت و ارتقای اقتدار و عزت نظام اسلامی می‌تواند بسیاری از توطئه‌های دشمنان را خنثی کند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان سربیشه با بیان اینکه نگاه منطقه و حتی دنیا امروز به انتخابات در ایران اسلامی است، تصریح کرد: با تبیین دستاوردها و اقدامات نظام و دولت با پرهیز از گزافه‌گویی و بزرگ‌نمایی می‌توانیم مولفه‌های جهاد تبیین را در جامعه پیاده‌سازی کنیم و موضوع مهم امیدآفرینی را محقق سازیم.

لکزائی افزود: نقش مدیران روابط عمومی در این زمینه به عنوان منادیان اصلی انتخابات انکارناپذیر و بسیار کارآمد بشمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه خدمات و دستاوردهای بسیار ارزشمندی در این مدت چهل و پنج ساله عمر انقلاب و دو ساله دولت مردمی سیزدهم در سطح کشور، استان و شهرستان انجام شده است، افزود: هنر شما مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه است که با بهره‌گیری از روش‌های هنرمندانه و خلاقانه این دستاوردها و خدمات را برای مردم بازگو و ترویج کنید تا امیدآفرینی در جامعه رقم بخورد.

فرماندار سربیشه اضافه کرد: هر مدیر روابط عمومی اگر دو یا سه فعالیت و دستاورد شاخص و ممتاز نظام و انقلاب را به طرز هنرمندانه و مخاطب‌پسند منتشر و تبیین نماید، در حقیقت امید و نشاط اجتماعی را در سطوح مختلف جامعه رواج داده است.

وی در پایان از مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه خواست تا ظرفیت‌های عمومی و مطالبات مردمی را در حوزه کاری خود شناسایی کرده و بر اساس آن پاسخگویی و تبیین دستاوردهای نظام و دولت را داشته باشند تا علاوه بر تحقق رضایت‌‌مندی عمومی نیز امیدآفرینی برای جامعه هدف آن دستگاه و نهاد محقق شود.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =