بیمارستان خوسف پس از ۱۱ سال افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خوسف، آیین افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی حضرت قائم (عج) خوسف با حضور وبیناری وزیر بهداشت و حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، فرماندار شهرستان خوسف ، جمعی از مسولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

سید علی حسینی فرماندار شهرستان خوسف در حاشیه این افتتاح اظهار داشت: این بیمارستان از پروژه های نیمه تمام شهرستان خوسف بود که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۹۲ آغاز شده و با تأکید دولت سیزدهم بر تکمیل پروژه های نیمه تمام، تکمیل این پروژه شتاب گرفته و در مهر ماه سال جاری بخش اورژانس این بیمارستان راه اندازی شد.

حسینی اضافه کرد: بیمارستان حضرت قائم (عج) دارای زیربنای ۳۲۵۰ مترمربع در ۲ طبقه و ظرفیت ۳۲ تخت است و به زودی ۴۴ نیروی استخدامی وزارت بهداشت در بخش‌های پرستاری ، پزشک عمومی، داروساز، اداری مالی، مامایی، اتاق عمل، هوشبری و آزمایشگاه فعالیت خواهند کرد.

به گفته وی عملیات اجرایی ساختمان بعلاوه اعتبار تجهیز بیمارستان با مبلغی بالغ بر ۱۶۱ میلیارد تومان صورت پذیرفته است.

فرماندار خوسف با توجه به نزدیکی این شهرستان به مرکز خراسان جنوبی خواستار راه اندازی مراکز درمانی ویژه از جمله نازایی در خوسف شد.

همچنین امروز ۸ واحد پانسیون اقامتی متخصصین نهبندان به نمایندگی از ۲۸ پروژه حوزه سلامت در خراسان جنوبی با اعتبار بالغ بر ۵۱۸۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.

  پایان پیام/۶۹۰۲۷

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =