قدرانی مسوولان خراسان‌جنوبی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی؛ نماینده ولی فقیه، استاندار، امامان جمعه، فرمانداران همه تشکیل‌های مردمی از حضور پرشور مردم خراسان‌جنوبی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ با صدور پیام های جداگانه ای قدردانی کردند.

آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از آحاد مردم ولایتمدار استان برای خلق حماسه ای دیگر در ۲۲ بهمن پیامی صادر کرد.

متن پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم

 حضور مردم خراسان جنوبی در ۲۲ بهمن امسال متفاوت و پر رنگتر از گذشته بود، چون اکنون مردم دنیا دریافتند که تنها راه نجات بشر از شر وحشیگری‌های مکتب شیطانی غرب تنها پیوستن به تمدن اصیل اسلامی است که در این انقلاب شکوهمند اسلامی و انسانی نهفته است و هر انسان با بصیرت که از وجدان و تعهد لازم برخوردار باشد احساس می‌کند که باید به کمک انسان شتابد.

مردم خراسان جنوبی با فرهنگ متعالی خویش صحنه‌های زیبایی از انسجام، وحدت، همدلی و شکوه وامید در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن آفریدند و اوج دلدادگی خود به اسلام عزیز و انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند و با آرمان‌های امام و شهیدان تجدید عهدی دوباره کردند. مرحبا به این همه شور و شعور. ان الله شاکر علیم.

پیام قدردانی استاندار خراسان جنوبی

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی نیز با صدور پیامی از حضور باشکوه مردم این استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: به نام خدا

«در همه‌ تحولات و جنبش های گوناگون اجتماعی بزرگ، نقش مردم، نقش معیار است… مردم در همه‌ مراحل این انقلاب نشان دادند که از ماها جلوتر هستند».  رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که به پشتوانه همراهی و همگامی ملتی فهیم، ولایتمدار، مؤمن و وطن پرست طلوع کرد و با تکیه بر پشتیبانی های همیشگی مردم، روز به روز بالنده تر و مستحکم تر شد، امروز و در چهل و پنجمین سالروز تولد خود، باز هم به وجود مردمی افتخار می کند که با به نمایش گذاشتن جلوه هایی چشم نواز از حضور و اتحاد خود، همواره خاری در چشم دشمنان هستند و با این همبستگی دسیسه های کوردلان را خنثی  می کنند.

بدون تردید، قلب هر ایرانی شیفته وطن برای غرور آفرینی در این روز عزیز، سخت می طپد و بی شک این حضور خودجوش مردم، روشنی بخش قلب پیشوای مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) بوده و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ادامه راه مصمم تر می سازد.

اینجانب ضمن تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به سهم خود از همه عزیزانی که همواره در روزهای حساس و مهم، نقش آفرین هستند و در این برهه حساس از تاریخ ام القرای جهان اسلام، تابلویی دیگر از عزت و سربلندی خلق کردند، تشکر می نمایم و باتقدیر از همه تشکل‌ها، سلایق سیاسی، نخبگان، گروه‌های مرجع، علما، فضلا، جامعه روحانیت معزز، معتمدین و اصحاب رسانه که در خلق حماسه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، مؤثر بودند، سربلندی و توفیق همگان را از حضرت باریتعالی خواستارم.

امید که توفیق حرکت در صراط مستقیم و تأسی از ائمه طاهرین و شهدای گرانقدر همواره نصیب و روزی همه ما باشد.

همه فرمانداران و امامان جمعه خراسان جنوبی نیز هرکدام با صدور پیام های جداگانه ای از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند.

پایان پیام/

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =