طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

تحریم نیروی انتظامی تأثیری در امنیت کشور ندارد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: کارآمدی پلیس جمهوری اسلامی ایران باعث تحریم فرماندهان نیروی انتظامی شده و این تحریم تأثیری در امنیت کشور نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان، حسین خسروی، اظهار داشت: این اولین بار نیست که آمریکای جنایتکار دست به تحریم فرماندهان و مسئولان کشوری و لشکری می‌زند و ۴۰ سال است که این تحریم‌ها تداوم دارد و این بار نیز برخی از فرماندهان پلیس شامل این تحریم‌ها شدند.

وی افزود: آمریکا کشوری است که در حال غرق شدن در منجلاب مشکلات داخلی خود است و مشکلات اقتصادی، شورش در برخی شهرهای آمریکا و تلفات بالای بیماری کرونا، این کشور را رو به زوال می‌برد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با شهروندان این کشور نشان از خوی وحشی‌گری مسئولان تروریست و جنایتکار این کشور دارد و این در حالی است که نیروی انتظامی علاوه بر مسئولیت‌های متعدد در شهرها و مرزها در مقابله با فتنه‌های ۷۸، ۸۸ ، ۹۶ ،۹۸ خوش درخشیده که شهدا و جانبازان پلیس نشان از تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروی انتظامی برای برقراری امنیت است.

خسروی با بیان اینکه تحریم نیروی انتظامی تأثیری در امنیت کشور نخواهد داشت، افزود: این تحریم‌ها بیشتر جنبه تبلیغاتی و مصرف داخلی برای مسئولان آمریکایی دارد.

وی عنوان کرد: پس از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، آمریکا ایران را برای عدم اقدام تلافی جویانه تهدید کرد ولی پس از موشک‌باران عین‌الاسد، آمریکا جرات نشان دادن هیچ‌گونه واکنشی نداشت و قطعاً این‌گونه تحریم‌ها هم مانند آن تهدیدها کارایی نخواهد داشت و تلاش نیروهای خدوم نیروی انتظامی مضاعف خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرماندهان نیروی انتظامی بابت این تحریم‌ها بایستی سجده شکر به‌جای آورند که این تحریم‌ها نشان از کارآمدی این نیرو است و نشان می‌دهد پلیس جمهوری اسلامی ایران در تراز انقلاب مانده است.

خسروی خاطرنشان کرد: به تعبیر امام خمینی (ره) هنگامی‌که دشمن از شما تعریف کند حتماً یک جای کار ایراد دارد ولی اگر دشمن دشمنی کرد بدانید که درمسیر درست قرار دارید که بابت این موضوع به تمام فرماندهان و کارکنان پلیس در جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه در استان خراسان‌جنوبی خدا قوت عرض کرده و برای آنان از درگاه ایزد متعال موفقیت روزافزون خواستارم.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر