طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

بیانیه «آیت‌الله عبادی» در محکومیت تحریم فرماندهان انتظامی از سوی آمریکا

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با صدور بیانیه‌ای، تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس از سوی آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با صدور بیانیه‌ای، تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس از سوی آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.

متن بیانیه آیت‌‌الله «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در محکومیت تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس توسط آمریکای جنایتکار به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام رژیم تروریستی و جنایتکار ایالات متحده آمریکا در تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس که همواره نقش تأثیرگذاری در امنیت کشور و سنگری مستحکم در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های شیطانی علیه انقلاب اسلامی می‌باشد و در قلب مردم جایگاه والایی دارد؛ باعث افتخار است که در لیست تحریم‌های رژیم تروریستی آمریکای جنایتکار قرار گیرد.

امروز جایگاه نیروی انتظامی مانند سپاه پاسداران که برخاسته از بطن انقلاب اسلامی است در حفظ ارزش‌های انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

لذا اینجانب ضمن محکوم نمودن اقدام رژیم منحوس آمریکا در تحریم فرماندهان ناجا، از تلاش‌های مؤمنانه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی در جای جای کشور که سبب ایجاد آرامش و پیشگیری از وقوع ناهنجاری‌های اجتماعی، فرهنگی و … در جامعه شده است، تشکر و قدردانی می‌نمایم و توفیق روز افزون سربازان مخلص ولایت را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر