مبارزه با فساد از داخل مجلس آغاز شد/ آخرین وضعیت رسیدگی به اعتبارنامه «تاجگردون»

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راه‌های حل مشکلات معیشت و اقتصاد مبارزه با فساد است که نمایندگان مجلس در این موضوع ابتدا از داخل مجلس شروع کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حسین خسروی‌اسفزار صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: در جریان اعتبارنامه «تاجگردون» ابتدا در شعبه ۱۲ مجلس شورای اسلامی بررسی به رأی گذاشته شد و پس از  تصویب به صحن علنی مجلس ارسال شد.

وی بیان داشت: با توجه رأی نمایندگان این اعتبارنامه پس از تصویب در صحن علنی مجلس مجدداً به کمیسیون تحقیق مجلس جهت رسیدگی بیشتر ارجاع شد که در این کمیسیون نیز تأیید شده است.

عصر یکشنبه در یک جلسه سه ساعته نیز ۴۰ نفر از نمایندگان مستندات معترضین به اعتبارنامه «تاجگردون» را گوش دادند

 

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عصر یکشنبه در یک جلسه سه ساعته نیز ۴۰ نفر از نمایندگان مستندات معترضین به اعتبارنامه «تاجگردون» را گوش دادند.

خسروی مطرح کرد: برخی از معترضین مدعی بودند کمیسیون تحقیق وقت کافی جهت بررسی بیشتر مستندات معترضین به اعتبارنامه «تاجگردون» را نداشته و برخی از نمایندگان هم مدعی بودند کمسیون وقت بیشتری باید برای شنیدن صحبت وی می‌گذاشت.

وی عنوان کرد: مطالب خوبی دا این جلسه شنیده شد که یکی از نمایندگان عضو کمیسیون تحقیق بوده سه نوبت به حوزه انتخابیه «تاجگردون» سفر کرده و ۸۰ ساعت صحبت‌های مردم مسؤولین را بررسی کرده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: روز چهارشنبه نتیجه کمیسیون تحقیق در صحن علنی ارجاع می‌شود و درصورتی که هیئت رئیسه  تصویب کند اعتبارنامه به رأی نمایندگان گذاشته خواهد شد.

یکی از راه‌های حل مشکلات معیشت و اقتصاد مبارزه با فساد است که نمایندگان مجلس در این موضوع  ابتدا از داخل مجلس شروع کرده‌اند

 

خسروی با تأکید براینکه در شرایط کنونی که حل مشکلات معیشت و اقتصاد باید در رأس برنامه‌های مجلس قرار گیرد، افزود: یکی از راه‌های حل مشکلات معیشت و اقتصاد مبارزه با فساد است که نمایندگان مجلس در این موضوع  ابتدا از داخل مجلس شروع کرده‌اند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.