بسته خبری پلیس | از کشف ۴۵ کیلوگرم تریاک تا شترهایی که به مقصد نرسیدند

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان از کشف ۴۵ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خراسان‌جنوبی، احسان رحیمی ظهر امروز به رسانه‌های گروهی، اظهار داشت: مأموران پاسگاه سهل آباد شهرستان نهبندان هنگام کنترل محورهای عبوری به دو دستگاه موتورسیکلت  مشکوک و به آنان دستور ایست دادند.

وی با بیان اینکه متهمان بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری شدند که با اجرای طرح مهار موتورسکیلت‌ها توسط مأموران متوقف شد، بیان داشت: مأموران در بازرسی از این دو موتورسیکلت، مقدار ۴۵ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک کشف و دو متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان مطرح کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت وآرامش عمومی برای هموطنان درتمامی ساعات شبانه‌روز از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد لذا همکاری شهروندان و تعامل و پشتیبانی دستگاه‌های تأثیرگذار با پلیس نیز در کاهش جرائم نقش به‌سزایی خواهد داشت.

کشف احشام و طیور غیر مجاز در قاین

«محمود زال‌بیکی» فرمانده انتظامی شهرستان قاین گفت: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان قاین هنگام گشت‌زنی هدفمند و کنترل محورهای عبوری در عملیاتی به دو دستگاه اتوبوس مشکوک و خودروها را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از این دو خودرو، ۴۰۰ قطعه جوجه مرغ، ۶۰۰ قطعه بلدرچین و ۶۱ رأس گوسفند که به‌صورت غیرمجاز و بدون مجوزهای بهداشتی حمل می‌شد، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین با بیان اینکه کارشناسان ارزش احشام و طیور کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

زال‌بیکی به تشدید فعالیت‌های پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه‌ساز جرائم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.

شترهای قاچاق به مقصد نرسیدند

«محمود علی‌پور» فرمانده انتظامی شهرستان طبس گفت: روز گذشته مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان طبس هنگام گشت‌زنی به یک کامیونت ایسوزو که حامل بار احشام بود، مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، شش نفر شتر که فاقد هرگونه مجوز حمل بود، کشف شد که کارشناسان ارزش ریالی احشام قاچاق کشف شده را ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس مطرح کرد: در این رابطه خودرو توقیف و متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.