رونق دوباره تولید در کارخانه «هبلکس بیرجند»

کارخانه «هبلکس رضوی بیرجند» این روزها پس از گذراندن یک دوره رکود یک‌ساله علاوه بر افزایش میزان تولیدات، چند محصول جدید نیز به لیست تولیدات خود افزوده است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا عابدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارخانه «هبلکس رضوی بیرجند» امسال پس از پس از گذراندن یک دوره رکود یک‌ساله در سال جهش تولید دوباره جان تازه‌ گرفته و در چهار ماه گذشته ۳۵ هزار مترمکعب انواع بلوک سبک به ارزش ۸ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان تولید کرده است.

وی افزود: حدود ۹۰ درصد بلوک‌های تولید شده در این کارخانه به استان‌های همجوار از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان‌رضوی ارسال شده است.

مدیر کارخانه هبلکس بیرجند میزان تولیدات این کارخانه تا پایان سال را ۱۲۵ هزار مترمکعب پیش‌بینی کرد و گفت: در صورت اجرای طرح توسعه و اضافه شدن یک خط تولید، این ظرفیت به ۱۸۰ هزار متر مکعب بلوک افزایش خواهد یافت.

عابدی همچنین از تولید چند محصول جدید در این کارخانه خبر داد و گفت: چوب نما، گلوله‌های آسیاب (کاربرد درآسیاب‌های صنایع)، بلوک‌های مسلح (کاربرد در دیوار و سقف)، پودر آلومینیم، بلوک‌های ضد آب، بلوک‌های با مقاومت بسیار بالا (ابربلوک) و بلوک‌های قوسی از جمله این محصولات است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 11 =