طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

امنیت و پیشرفت کشور مرهون خون شهدا است

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امنیت، پیشرفت، شکوفایی و سربلندی ایران اسلامی را مرهون رشادت‌های شهدا و ایثارگران دانست.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار« حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شب گذشته به‌منظور تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی وارد استان شد و در بدو ورود به استان در فرودگاه بیرجند مورد استقبال استاندار خراسان‌جنوبی و جمعی از مسئولان استان قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سپس به دیدار خانواده شهید  «مهرداد سبزبان» از شهدای نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی رفت و با خانواده این شهید سرافراز دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار امنیت، پیشرفت، شکوفایی و سربلندی ایران اسلامی را مرهون رشادت‌های شهدا و ایثارگران دانست و تصریح کرد: در تمام این سال‌ها، نیرو‌های انتظامی در نقاط مختلف کشور با تأسی از شهدا، برای برقراری نظم و امنیت حتی از جان خود هم گذشته و همچنان این راه ادامه دارد.

شهید «مهرداد سبزبان» از شهدای نیروی انتظامی است که در ۲۶ شهریور سال ۷۰ در منطقه کوله سنگی زاهدان در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر