درباره ما – طبس نیوز

درباره ما

به نام او

سال ۱۳۹۰ بود که اولین پایگاه اطلاع رسانی در شهر طبس شروع به کار کرد و تیر ماه ۱۳۹۳ پایگاه اطلاع رسانی طبس نیوز توانست مجوز خود را تحت نام «پایگاه اطلاع رسانی طبس» به عنوان تنها سایت خبری دارای مجوز فعالیت به موجب ماده ۱۳ قانون مطبوعات و با شماره مجوز ۹۳/۸۳۳۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ نماید.

طی سال های بعد، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تمدید پروانه فعالیت خبری این پایگاه، با درخواست تغییر نام آن موافقت کرد و نام به «پایگاه خبری طبس‌نیوز» تغییر یافت.

پایگاه خبری طبس‌نیوز بدون هیچ وابستگی به حزب یا گروهی و بصورت مستقل با پشتکار جوانان بی‌ادعا و پرتلاش طبس اداره می‌شود.

هدف این جمع پوشش خلأ رسانه‌ای شهرستان در فضای مجازی و ارائه آخرین خبرها، تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز با نگاه ویژه به اخبار شهرستان طبس است و در این راستا این گروه خبری، اخبار شهرستان طبس را بطور کامل تا حد توان پوشش می‌دهد و همچنین این پایگاه اخبار استان خراسان جنوبی و اخبار ایران و جهان را گردآوری و منتشر می‌کند.

پایگاه خبری طبس‌نیوز در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز خواهد کرد چرا که این اصل جزئی از آرمان‌ها و ارزش‌ها در این گروه خبری است.

پایگاه اطلاع رسانی طبس‌نیوز از همه دلسوزان و پیشکسوتان و سایر اقشار متواضعانه درخواست همیاری در همه زمینه‌ها را دارد.

از همه مردم فهیم و خوب شهرستان طبس دعوت می‌کنیم تا مطالب، تحلیل‌ها و یادداشت‌های خود را در قسمت تماس با ما و همچنین قسمت پیشنهاد سوژه به این پایگاه ارسال نمایند.

امیدواریم پایگاه اطلاع‌رسانی طبس‌نیوز بتواند در امر خطیر فرهنگی و مطبوعاتی گام موثری بردارد.

نجفی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول

آدرس دفتر پایگاه اطلاع رسانی طبس‌نیوز: طبس- شهرک امیرالمومنین(ع)، فاز یک، خیابان فضیلت، پلاک-کدپستی: ۹۷۹۱۷۶۹۳۶۷

تماس: ۰۵۶۳۲۸۲۱۳۶۹
۰۹۱۳۶۷۰۹۶۲۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =