چاپ این خبر

پنج پروژه عمرانی شهرداری طبس به بهره برداری رسید

پنج پروژه عمرانی شهرداری طبس به بهره برداری رسید
طبس نیوز: 

روز شنبه و در نهمین روز از دهه مبارک فجر به صورت همزمان پنج پروژه های شهرداری طبس به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی یک پروژه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز، روکش آسفالت بلوار شهدای طبس از جمله پروژه هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

به منظور روکش این بلوار خاک برداری و جمع آوری آسفالت قدیم به حجم چهار هزار متر مکعب، زیرسازی به حجم دو هزار متر مکعب و آسفالت به حجم ۹ هزار متر مکعب با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام گرفته است.

همچنین عملیات اجرایی احداث بلوار شهدای منا در طبس آغاز شد که در این پروژه سه هزار و ۴۳۷ متر مکعب پی سازی، ۱۱ هزار و ۴۶۶ متر مکعب روسازی، چهار هزار متر جدول گذاری، ۲۳ تن پریمکت و اجرای ۳ هزار و ۱۰۷ تن آسفالت، با برآورد هزینه ۱۵ میلیارد ریال انجام خواهد شد.

با روکش آسفالت بلوار ۲۲ بهمن جنوبی و آیت الله واعظ طبسی در این شهر، ۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع پریمکت و روکش آسفالت با هزینه یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال انجام گرفت.

خاکریزی ۸۰۰ متر مکعب در مساحت پنج هکتار با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به منظور آماده سازی فاز ۳ پروژه فضای سبز پارک شهدای گمنام طبس نیز انجام شد.

همچنین برای پروژه احداث بوستان ها و فضای سبز شهرک های مسکونی فاز ۲ امیرالمومنین(ع)، یک هزار و ۵۰۰ متر مکعب حجم خاکریزی، ۶ هزار و ۵۰۰ متر مکعب مساحت خاکریزی، کاشت ۲۵۰ اصله درخت با هزینه دو میلیارد ریال صورت پذیرفت.

به منظور احداث بوستان میرزا محمدعلی منشی باشی، خاک برداری، تسطیح و کلاژ به میزان ۷۵۰ متر مربع، اجرای جدول گذاری به طول ۳۰۰ متر، کف سازی به میزان ۶۵۰ متر مربع، ۱۰۰ متر مکعب حجم خاکریزی و کاشت ۵۰ اصله درخت انجام و برای تکمیل این بوستان یک میلیارد ریال هزینه برآورد شده است.

Permanent link to this article: http://tabasnews.ir/general/news-id=62858

3 دیدگاه

  1. علی

    امیدوارم هر سال ۳ تا ۲۲ بهمن باشد چرا که در طول سال کمتر کار می شود وهمه می خواهند طرحاشون در دهه فجر افتتاح کنند این هم نوعی خود نمایی محسوب می شود

  2. بخشی

    با سلام.وعرص خداقوت به عزیزان زحمتکش شهرداری به اطلاع میرساند.فضای سبز ادب ۶ واقع در فاز ۲امیر یک سالی است که به فراموشی سپرده شده است خواهشمند است اقدام نمایند

  3. شهروند

    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت پرسنل شهرداری وشهردار محترم انصافا در انجام آسفالت پروژه بلوار شهدا شهردار محترم تلاش فراوان کردند تا بتواند تا قبل از نوروز ۹۷ این پروژه به بهره برداری برسد وامیدواریم دردهه فجرسال آینده شاهد مراسم بهره برداری از آسفالت بلوار امام حسن مجتبی (ع) که نا تمام رها شده باشیم انشاء ا…

دیدگاه‌ها غیرفعال است.