طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

تلاش برای برگزاری کنگره شهدا تکلیف اعتقادی است

بیرجند – ایرنا – فرماندار بیرجند گفت: تکلیف اعتقادی همه ماست در هرچه باشکوه تر برگزار شدن کنگره ۲ هزار شهید استان خراسان جنوبی تلاش خود را به کار گیریم.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از ایرنا علی ناصری روز پنجشنبه در نشست ستاد شهرستانی کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی افزود: کنگره ملی ۲ هزار شهید استان اقدامی بزرگ و فوق العاده بر اقدامات اداری در سال جاری است.
وی اظهار داشت: ستاد اجرایی شهرستان کنگره ملی ۲ هزار شهید استان هر ۲ هفته یکبار برگزار می شود و کمیته های مربوط صورتجلسه های خود را برای فرمانداری بیرجند و دبیرخانه کنگره در سپاه پاسداران شهرستان بیرجند ارسال کنند.
فرماندار بیرجند گفت: اگر دستگاهی در برگزاری برنامه های کنگره مشکلی دارد موضوع را همین الان بیان کند چون اگر مشکلات زیاد شود در ایام برگزاری کنگره رفع آن مشکل می شود.
وی افزود: حوزه پشتیبانی وظایف مشخص شده در خصوص تامین هماهنگی و نیازمندی های کمیته ها و اجلاسیه های کنگره را دارد و کمیته های استانی و اجلاسیه ها نیازمندی های خود را به انضمام تفاهم نامه های تامین که با کمیته مالی منعقد کرده اند، برای انجام پیگیری به دبیرخانه ستاد ارسال کنند.
کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی نیمه دوم سال جاری در بیرجند برگزار می شود.
۷۵۵۹*۳۰۲۸

لینک منبع خبر