نجات ۳۸ حادثه‌دیده در واژگونی اتوبوس در محور دیهوک – طبس

در پی واژگونی اتوبوس در محور دیهوک- طبس امدادگران هلال احمر این شهرستان به ۳۸ حادثه‌دیده امدادرسانی کردند.

خبر طبس: رئیس جمعیت هلال احمر طبس گفت: در پی واژگونی اتوبوس در محور دیهوک- طبس امدادگران هلال احمر این شهرستان به ۳۸ حادثه‌دیده امدادرسانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از خبرگزاری فارس، حسینعلی فخاری صبح امروز در جمع خبرنگاران از واژگونی اتوبوس در محور دیهوک- طبس خبر داد و اظهار داشت: این حادثه ساعت ۴:۵۶ دقیقه صبح امروز در ۳۵ کیلومتری محور دیهوک – طبس رخ داد.

وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه ۳۸ نفر مصدوم شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر طبس ادامه داد: طی تماس تلفنی با پایگاه دیهوک چهار دقیقه پس از وقوع حادثه سه نفر امدادگر از پایگاه دیهوک و سه نفر امدادگر نیز از پایگاه طبس به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

فخاری با بیان اینکه این اتوبوس حامل ۴۸ مسافر بوده است، یادآور شد: از این تعداد ۳۸ نفر مصدوم شدند که توسط اقدامات درمانی امدادگران این شهرستان امدادرسانی شدند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از امدادرسانی امدادگران این شهرستان به حادثه‌دیدگان سه نفر از مصدومان حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

2 دیدگاه برای نوشته «نجات ۳۸ حادثه‌دیده در واژگونی اتوبوس در محور دیهوک – طبس»

  1. جاد های طبس با اینکه ۵ مرکز استان را به هم وصل میکند بدلیل مدیریت ضعیف مدیر راه و شهرسازی طبس و عدم اطلاعرسانی به مرکز ؛ از وضعیت نامناسبی بر خوردار است و این باعث کاهش آمار توریست و مسافر به این شهرستان گردیده . اصطلاحا به این جاد ها جاده مرگ میگویند. تا وقتی مدیران بی تجربه در این شهر مسئولیت دارند باید هم هواپیما سقوط کند و هم جاده ها تلفات بدهد.

    1. من با نظرایشان موافقم . مدیر راه و شهرسازی طبس هیچگونه پیگیری و گله ای از وضعیت بد هواپیماهای طبس و همچنین وضعیت جاد های شهرستان به وزارتخانه مطبوعش نداشته . تا کی باید ببینیم بخاطر زیر ساختهای بد طبس بویژه راهها و خطوط هوایی که ناشی از بی تجربه ای و یا خدای ناکرده ترس از دست دادن میز مدیریت مدیران راه و شهرسازی طبس است ، سرمایه گذاران و توریستها از آمدن به این منطقه خودداری می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.