همه دانش آموزان دبیرستانهای صدرای یزد به دانشگاه راه یافتند

همه دانش آموزان دبیرستانهای صدرای یزد به دانشگاه راه یافتند

 خبرگزاری مهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد از راهیابی ۱۰۰ درصد دانش آموزان دبیرستان های معارف اسلامی استان یزد به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد شریف حسینی کوهستانی صبح پنجشنبه در دیدار مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا با نماینده ولی فقیه در استان از راهیابی ۱۰۰ درصدی دانش‌ آموزان دبیرستان های معارف این استان به دانشگاه خبر داد.

وی افزود: هم اکنون شش دبیرستان معارف در شهرستان های یزد، طبس، مهریز، خاتم، ابرکوه و بافق در حال فعالیت هستند و خانواده ها تاکنون استقبال خوبی از این مدارس داشته اند.

حسینی کوهستانی عنوان کرد: این مدارس به دلیل پرداختن به مسائل مذهبی و اولویت قرار دادن امور دینی، نقش بسیار موثری در تربیت دانش آموزان و نسلی دین محور دارند.

وی یادآور شد: با اشاره به استقبال خوبی که از این مدارس در شهرستانهای استان یزد از این مدارس صورت گرفته است، افزود: تلاش می کنیم این مدارس در همه شهرستان های استان یزد راه اندازی شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نیز در این نشست با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت در این دبیرستان ها بر تربیت معلم های فرهیخته و عالم به علوم اسلامی تأکید کرد.

آیت الله محمدرضا ناصری افزود: باید تفکر، تحلیل و اندیشه دانش آموزان را بالا ببریم تا در مقابل القاء های رسانه های بیگانه قدرت انتخاب و تصمیم گیری صحیح را داشته باشند.

در این نشست از تلاش های مدیران دبیرستان های معارف اسلامی تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =