سند کاهش فقر در طبس اجرایی می شود

سند کاهش فقر در طبس اجرایی می شود

یزد – خبرگزاری مهر: مدیر کمیته امداد طبس از اجرای سند کاهش فقر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد رفیعی عصر دوشنبه در نشست هماهنگی اجرای سند کاهش فقر در طبس اظهار داشت: این نهاد تاکنون خدمات ارزشمندی انجام داده است و مصمم است با همکاری سایر دستگاه های اجرایی طبس، زمینه خدمت رسانی بهتر را به محرومان فراهم کند.

وی با اشاره به اجرای سند کاهش فقر در طبس افزود: بخش های مختلف این سند تدوین شده و در جلسات مختلف مورد بررسی قرار گرفته و به زودی در این شهرستان نیز به مرحله اجرا در خواهد آمد.

رفیعی با بیان اینکه ریشه کنی فقر و زدودن چهره شهر از حضور متکدیان از مهمترین اهداف تدوین این سند است، عنوان کرد: برای اجرای موفق سند کاهش فقر در طبس نیازمند همراهی و همکاری نهادهای مختلف هستیم.

بخشدار مرکزی شهرستان طبس نیز در این نشست ضمن اعلام همکاری تمامی ادارات سطح شهرستان در راستای اجرای هر چه بهتر سند کاهش فقر اظهار داشت: ما باید همه خدمتگزار مردم باشیم و در این خدمتگزاری باید آبرو و کرامت انسانی نیازمندان حفظ شود.

One thought on “سند کاهش فقر در طبس اجرایی می شود

  1. از قدیم گفته اند که اگر میخواهی به کسی کمک کنید به او ماهی ندهید بلکه به او ماهیگیری یاد بدهید . در همین رابطه باید اذعان داشت سیاست های لحظه ای چاره این بیماری نیست بلکه باید با اجرای طرح های آموزشی حساب شده به این گروه از نیازمندان و ایجاد تشکیلات بازاریابی در یک شبکه کشوری اقدام به فروش دست آوردهای آنها نمود تا کرامت انسانی آنها حفظ شده و این شهر نیز از بن بست های بسیار زیادی که همکنون دارد بیرون آید . متاسفانه بخش های آموزش فنی حرفه ای موجود پاسخگوی نیازهای فعلی جامعه طبس نمیباشد و شاید برای آینده خوب باشد ولی برای امروز بهیچ عنوان شایسته بنظر نمیرسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − دو =