۳۸ مددجوی کمیته امداد به عتبات عالیات اعزام می شوند

38 مددجوی کمیته امداد به عتبات عالیات اعزام می شوند

خبرگزاری مهر: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس گفت: به همت جمعی از خیران شهرستان طبس مقدمات اعزام ۳۸ نفر از مددجویان این نهاد به سفر عتبات عالیات فراهم شد. به گزارش خبرگزاری مهر، احمد رفیعی اظهار داشت: ۱۲۱ نفر از خیران طبسی در اجرای این حرکت ارزشمند فرهنگی و معنوی همکاری داشتند و مبلغ ۱۸۴ میلیون و ۵۱۶ هزار ریال را به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

بازدید مدیرکل کمیته امداد یزد از برنامه های اردوگاه امام علی (ع)

محمد اکبری در ششمین دوره اردوهای تابستانی اردوگاه کشوری امام علی (ع) بنادک سادات در سال جاری از برنامه های این اردوگاه بازدید به عمل آورد. مدیرکل کمیته امداد استان یزد همچنین در جمع ۱۰۰ نفر دانش آموزان شرکت کننده در این دوره که از استان فارس به یزد سفر کرده بودند، ضمن خوش آمدگویی به آنان اظهار داشت: انسان باید قدر لحظه لحظه زندگی خود را بداند و در جهت کمال جویی گام بردارد . وی با بیان ویژگیهای یک انسان موفق بیان داشت: اولین ویژگی انسان موفق ایمان و توکل به خداوند است و دومین ویژگی اعتماد به نفس است. وی اراده، تلاش و کوشش، پشتکار، هدف، الگو پذیری و عبرت آموزی را از دیگر ویژگیهای انسانهای موفق برشمرد و افزود: شما دانش آموزان باید با بهره گیری از این ویژگیها پله های ترقی و پیشرفت را طی کنید و فردی اثرگذار در جامعه باشید. اردوگاه امام علی (ع) تا پایان تابستان امسال پذیرای ۷۰۰ نفر از دانش آموزان دختر مقطع راهنمایی در هفت دوره خواهد بود و تاکنون دانش آموزانی از استانهای فارس،کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، اصفهان و بشاگرد از برنامه های این اردوگاه استفاده کرده اند.

کلاس آموزش ارتقاء سطح فرهنگ مددجویان خودکفا شده برگزار شد

رئیس کمیته امداد نیرگفت: دوره آموزشی ارتقاء سطح فرهنگ مددجویان خودکفا شده با حضور ۱۰۰ نفر از این گروه برگزار شد.

سید باقر احمدنیری افزود: در این دوره آموزشی مباحثی در زمینه فرهنگ کار و تلاش، کسب و کار حلال، نقش مدیریت اقتصادی خانواده، آموزش احکام و مسائل شرعی مربوط به کسب و کار همچنین اصلاح الگوی مصرف و ارائه الگوی فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی توسط کارشناسان و اساتید مجرب بیان شد.

کسب رتبه برترمسابقه مقاله نویسی توسط جوان نیری

سمیرا شیخ راستی از جوانان عضو کانون پیرو ولایت بخش نیر در مسابقات مقاله نویسی با عنوان ترسیمی از ایران فردا موفق به کسب رتبه اول شد. بنابراین گزارش؛ در همایش علمی و پژوهشی اعضای کانون جوانان پیرو ولایت استان یزد که به منظور تقدیر از برگزیدگان این مسابقه برگزار شد، از این جوان نمونه که با کسب ۵۷۳ امتیاز مقام اول را کسب کرده بود، تقدیر به عمل آمد.۵۸  نفر مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کردند که در نهایت هیئت داوران ۱۰ نفر را به عنوان نفرات برتر این دوره از مسابقات معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + نه =