متولیان سجادی سرپرست مركز بهداشت شهرستان طبس شد – طبس نیوز

متولیان سجادی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان طبس شد

طی حکمی از سوی دکتر اصغر سهرابی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس سید حمید متولیان سجادی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان طبس گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس، طی حکمی از سوی دکتر اصغر سهرابی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس مهندس سید حمید متولیان سجادی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان طبس گردید.

در مراسم معارفه مهندس سجادی دکتر سهرابی ضمن آروزی موفقیت وی در سمت جدید همکاری کلیه کارکنان مرکز بهداشت شهرستان را با ایشان خواستار شد.

مهندس سجادی نیز در سخنانی کوتاه اتکال به خداوند و همکاری پرسنل محترم مرکز بهداشت شهرستان را در قبول مسئولیت سرپرستی مرکز بهداشت بسیار موثر دانست.

لازم به ذکر است که پس از انتقال دکتر جواد سهیلی سرپرست اسبق شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس به استان یزد دکتر سهرابی که در آن زمان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان طبس بود با حفظ سمت به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان منصوب گردید که در حال حاضر با توجه به معرفی مهندس سید حمید متولیان سجادی که تاکنون در سمت کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای انجام وظیفه می‌نمود مرکز بهداشت شهرستان طبس نیز پس از گذشت ۵ ماه رئیس خود را شناخت.

5 دیدگاه برای نوشته «متولیان سجادی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان طبس شد»

 1. ایشون که یک روز که برای ثبت نام فرزندم به دبیرستان سمیه رفتم اونجا پشت کامپیوتر کار می کرد مگر این آقا معلم یا کارمند مرکز بهداشت

 2. با سلام و عرض تبریک فراوان
  انتخابی خوب و پذیرفتن مسئولیتی بجا
  از آستان علی ابن موسی الرضا (ع) برایتان آرزوی توفیق دارم
  موفق و سربلند باشید

 3. سلام یعنی شهر ما یک دکتر نشد رییس شبکه بهداشت بشه که یک کارشناس باید به این سمت منصوب بشه جای بسی تاسف است

  1. دوست عزیز ، فراموش نکنید که در شهر ما متاسفانه پزشکی با توانمندی مدیریتی وجود ندارد.

  2. متن رو درست مطالعه نکردی رفیق – رئیس مرکز بهداشت عزیزم نه شبکه بهداشت و درمان – مرکز بهداشت کارش ارائه خدمات بهداشتیه نه خدمات پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + دو =