«حساب، اموال و پرسنل» موسسه میزان به بانک صادرات واگذار شد

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی حساب‌های سپرده گذاران، اموال و پرسنل موسسه میزان به طور کامل به این بانک واگذار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از تسنیم،علی سبحانی فر با اشاره به مشکلات موسسه منحله میزان در استان خراسان رضوی اظهار داشت: مشکلات مالی این موسسه سبب دردسرهای زیادی برای مردم استان شده بود که با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس این مشکل حل شد.

وی با بیان اینکه موسسه منحله میزان به صورت کامل به بانک صادرات واگذار شده است تصریح کرد: تمامی حساب‌های سپرده گذاران، اموال و پرسنل موسسه میزان به طور کامل به این بانک واگذار شده است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: براساس توافق صورت گرفته بین بانک مرکزی و بانک صادرات هرآنچه که به این موسسه تعلق دارد به این بانک منتقل خواهد شد و بانک صادارت پاسخگوی سپرده گذاران خواهد بود.

وی با تقدیر از مردم استان و صبر و حوصله آنان برای به سرانجام رسیدن موضوع موسسه میزان گفت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از مردم حوزه انتخابیه سبزوار نیز در این موسسه دارای حساب بودند پیگیری‌های زیادی در این زمینه از طریق مجلس و دولت صورت گرفت تا بتوانیم پاسخگوی مطالبات همشهریان و هم استانی‌ها باشیم.

سبحانی فر افزود: امیدواریم با واگذاری این موسسه به بانک صادرات مشکلات سپرده گذاران حل و مطالبات آن پرداخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 12 =