پايگاه جديد اورژانس طبس احداث می‌شود – طبس نیوز

پایگاه جدید اورژانس طبس احداث می‌شود

پوشش حوادث جاده‌ای توسط اورژانس طبس و در نتیجه مشکل خدمت‌رسانی به محدوده شهر در هنگام مأموریت، احداث پایگاه دوم اورژانس را در دستور کار شبکه بهداشت و درمان طبس قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، در جلسه جانمایی و همکاری در واگذاری زمین پایگاه دوم اورژانس ۱۱۵ طبس، با توجه به پراکندگی شهرستان و دور بودن پایگاه های اوررژانس جاده ای از یکدیگر بر ضرورت احداث پایگاه های اورژانس جدید تأکید شد و با توجه به اینکه پایگاه اورژانس شهر طبس، حوادث جاده ای را نیز پوشش می دهد و در هنگام مأموریت، خدمت رسانی به محدوده شهر با مشکل مواجه می شود مقرر شد همکاری لازم در واگذاری زمین برای احداث پایگاه دوم اورژانس توسط ارگان های دست اندرکار صورت پذیرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس اولویت های استقرار اورژانس ۱۱۵ را نزدیک بودن به مرکز بهداشت، دسترسی آسان به زیرساخت های شهری، راه دسترسی آسان، نزدیک بودن به مراکز جمعیتی و سهولت استفاده مردم از اورژانس ذکر کرد.

در ادامه جلسه مکان های جانمایی شده از نظر شرایط واگذاری و اولویت های ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد زمین واقع در مجاورت مرکز بهداشت شماره ۲ فاز یک شهرک امیر توسط اداره راه و شهرسازی در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گیرد و عملیات استقرار کانکس و تأمین زیرساخت ها و تسطیح زمین با همکاری ارگان های ذیربط در اسرع وقت آغاز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 6 =