با 37 برنامه به استقبال سی و هفتمین بهار انقلاب خواهیم رفت – طبس نیوز

با ۳۷ برنامه به استقبال سی و هفتمین بهار انقلاب خواهیم رفت

ایرج توتونچی گفت: اداره ورزش و جوانان و کمیته ورزش ستاد دهه مبارک فجر بیش از ۳۷ برنامه ورزشی در سطح شهرستان طبس برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، ایرج توتونچی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس با تبریک پیشاپیش فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از عموم ورزشکاران و جامعه ورزشی شهرستان دعوت کرد تا ضمن حضور در برنامه های ورزشی در جشنهای انقلاب مشارکتی فعال داشته باشند.

وی همچنین در تشریح برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان و کمیته ورزش ستاد دهه مبارک فجر به خبرنگار پایگاه خبری طبس گفت: بیش از ۳۷ برنامه ورزشی در سطح شهرستان طبس توسط هیاتهای ورزشی و نهادهای عضو کمیته ورزش برگزار خواهد شد.

برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان و کمیته ورزش ستاد دهه مبارک فجر در طبس

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس افزود: میزبانی رقابتهای اسکیت قهرمانی استان، میزبانی مسابقات بسکتبال استانی در طبس، شرکت تیمهای والیبال بانوان و آقایان در رقابتهای قهرمانی استان، برگزاری ادامه رقابتهای لیگ فوتسال استان، آغاز دومین دوره مسابقات فوتسال روستایی با شرکت شانزده تیم ، دیدار جامعه ورزش با امام جمعه شهرستان و گلباران مزار شهدای گمنام، همایشهای عمومی کوهنوردی، پیاده روی و دوچرخه سواری و همچنین برگزاری مسابقات مختلف ویژه بانوان و آقایان، رقابتهایی همچون دارت، والیبال،بدمینتون، تنیس روی میز،طناب کشی، آمادگی جسمانی و دهها مسابقه دیگر از جمله برنامه های فرهنگی ورزشی است که در طول دهه مبارک فجر در سطح شهر طبس برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: هرچند که در تکمیل این خبر به برگزاری دهها برنامه ورزشی دیگر در بخش‌های دیهوک و دستگردان نیز باید اشاره کرد که میتوان دهه فجر سال جاری را یکی از معدود سالهای نقش آفرینی ورزش در دهه فجر تلقی کرد.

برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان و کمیته ورزش ستاد دهه مبارک فجر در بخش دیهوک

امیر حسین عظیمی، کارشناس مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش دیهوک نیز با اشاره به روند برنامه ریزی فعالیتهای ورزشی در این بخش به برگزاری دهها برنامه ورزشی ویژه بانوان و آقایان در طول دهه مبارک فجر اشاره کرد.

وی گفت: حضور تیم والیبال در مسابقات انتخابی استان، برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی، مسابقات دو ومیدانی، همایش دوچرخه سواری، مسابقه دوستانه فوتسال و والیبال، همایش پرواز بادبادکها و مسابقات ورزشی از قبیل دارت، آمادگی جسمانی، والیبال ویژه بانوان از جمله برنامه هایی است که در دستور کار هیاتهای ورزشی و نمایندگی بخش دیهوک قرار دارد.

وی افزود: همچنین برگزاری مسابقه پیامکی و حضور مستمر جامعه ورزشی در برنامه های ستادی و راهپیمایی روز ۲۲ بهمن از دیگر برنامه های حوزه ورزش و جوانان این بخش خواهد بود.

برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان و کمیته ورزش ستاد دهه مبارک فجر در بخش دستگردان

همچنین کارشناس مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش دستگردان طبس گفت :با همکاری ادارات،نهادها و هیاتهای ورزشی بخش دستگردان برنامه های مختلفی در طول دهه مبارک در سطح شهر عشق آباد و روستاها برنامه ریزی گردیده که از دهم بهمن ماه برگزار و اجرا خواهد شد.

برنامه هایی ورزشی از قبیل مسابقات فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دوچرخه سواری و دو میدانی ویژه آقایان و مسابقات والیبال، آمادگی جسمانی و دومیدانی ویژه بانوان از جمله برنامه هایی است که درطول دهه فجر برگزار خواهد شد.

برگزاری همایش و نواخته شدن زنگ انقلاب در گود زورخانه عشق آباد نیز از جمله برنامه هایی است که توسط هیات زورخانه ای و کشتی پهلوانی با دعوت از مسئولان و عموم مردم در دهه فجر و به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برنامه های پیش روی این نمایندگی گنجانده شده است.جامعه ورزشی بخش دستگردان همراه با سایر اقشار جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نیز حضوری فعال خواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 1 =