از ناوگان حمل و نقل درونشهری طبس تقدیر شد+عکس

از ناوگان حمل و نقل درونشهری طبس تقدیر شد

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری طبس؛ در هفته نیروی انتظامی از مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر طبس و حومه و نیز ناوگان حمل و نقل درونشهری طبس، تجلیل و تقدیر گردید.

حسین مرتضوی – مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر طبس و حومه – بیان داشت:
این سازمان با اتخاذ تدبیر مؤثر جعفر بورنگ – شهردار طبس – راه اندازی و اداره آن در ساختمان مستقل به بنده تفویض که در این راستا و برای رسیدن به رسالت واقعی سازمان که اهم آن، رضایتمندی شهروندان، زائرین و …، ساماندهی ناوگان حمل و نقل و …، اقدامات و تمهیدات لازم در دستور کار قرار گرفته است.


در این باب؛ ناوگان حمل و نقل درونشهری طبس در امر تاکسی خطی، ملبس به لباس فرم متحدالشکل گردیده و در امر مینی بوس خطی نیز، همین مقوله در حال اجراست. در حال حاضر؛ کلیه ناوگان مزبور با لحاظ تاکسی تلفنی، تاکسی و مینی بوس و یک دستگاه اتوبوس واحد در حمل و نقل درونشهری مسافر ارائه خدمت می نمایند و ساماندهی ناوگان حمل و نقل درونشهری بار از طریق وانت تلفنی ها هم مطمح نظر می باشد.
وی افزود: مسئولیت ساماندهی و نظارت بر عملکرد مراکز امداد خودروها و نیز یدک کش ها در شهرها و حومه نیز با استناد به بند ۴ ماده ۳ آئین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی به شماره ۱۱۴۳۴۳/ت ۴۱۱۹۱ ت مورخ ۴/۶/۸۸ از طریق شهرداری ها و سازمان های حمل و نقل درونشهری و حومه می باشد که برای این موارد هم برنامه های لازم پیش بینی و انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =