مردم بر اساس تکلیف شرعی و عقلی پای صندوق‌های رأی حضور پرخروش داشته باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در پیامی مردم را به حضور حماسی و پرشور در انتخابات هفتم اسفند دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، متن دعوت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس به حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و ولایت مدار و همیشه در صحنه که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) و همدلی و همزبانی با دولت حماسه‌ای دیگر آفریدید.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرینی از همدلی و همزبانی مردم در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت و یقینا حضور آگاهانه و باشکوه مردم در انتخابات هفتم اسفند، یأس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه دارد.
آن چیزى که ضامن بقا این نظام است، قدرت معنوى او را به رخ دشمنان می‌کشاند و آن‌ها را از تعرض باز می‌دارد و می‌ترساند، حضور مردمى است؛ که یکى از مظاهرش همین انتخابات است.

برادران و خواهران عزیز: انتخابات مصونیت‌بخش کشور است. عرصه انتخابات، تجلی حضور مردمی است که سی و هفت سال پیش ندای امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران را لبیک گفتند تا با پشتیبانی خود از‌‌ همان روزهای آغازین، ارزشهای والای الهی را که با حاکمیت طاغوت و طاغوتیان رنگ باخته بود، جانی دوباره بخشند. همگان می‌دانند که در نتیجه تدبیر و اندیشه بلند مقام معظم رهبری دامت برکاته امروزه ایران اسلامی در اوج قله‌های افتخار بوده است و توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری به یاس مبدل کرده است.

اینجانب توصیه می‌کنم که مردم به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق‌های رای حضور پرخروش داشته باشند و رای بدهند و دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس کنند و قدرت و اتحاد و اراده خود را به نمایش بگذارند که ما مطمئنیم خداوند متعال ثواب این نیت پاک و این عمل مهم را به شما عنایت خواهد فرمود.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

مهدی اخوان صفار
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس
۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۴

4 thoughts on “مردم بر اساس تکلیف شرعی و عقلی پای صندوق‌های رأی حضور پرخروش داشته باشند

  1. ناشناس جان چون عده ای قلیل و مدعی العموم قیم مآبانه از دین وقدرت و ثروت واضافه کنید به آن مردم فهیم استفاده ی ابزاری نموده در حالی که غافلندو زیان کارکه (چه باید نازش ونالش براقبالی وادباری که تا بر هم زنی دیده نه این بینی نه آن

 1. تکیف شرعی و عقلی شما جناب فرماندار هم اینکه مردم وقتی بابت مشکلی به فرمانداری مراجعه میکنند دست خالی برنگردنند.

 2. .”……برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق‌های رای حضور پرخروش داشته باشند و رای بدهند و دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس کنند و قدرت و اتحاد و اراده خود را به نمایش بگذارند …..”
  لغت نامۀ دهخدا :
  خروشیدن : خروشیدن . [ خ ُ دَ ] (مص ) بانگ زدن . فریاد کردن . هرا کشیدن . غریدن . داد کشیدن . (یادداشت بخط مؤلف ). وَعْوَعه. (منتهی الارب ) :
  بتاراج و کشتن نهادند روی
  برآمد خروشیدن های و هوی .
  پرخروش: پرخروش . [ پ ُ خ ُ ] (ص مرکب ) پرغوغا. پرآواز :
  جهان گشت ز آواز او پرخروش
  برانگیخت گرد و برآورد جوش .
  .”……ما مطمئنیم خداوند متعال ثواب این نیت پاک و این عمل مهم را به شما عنایت خواهد فرمود.”
  …. والسلام علی من اتبع الهدی !!! ارادتمند شما : کمی تا قسمتی ادیب !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − هفت =