رگه‌هایی از تخریب را در استان می‌بینم که اگر اصلاح نکنند بعد از انتخابات افشا می‌کنم

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) گفت: رگه هایی از تخریب را در استان می بینم که اگر اصلاح نکنند بعد از انتخابات افشا می کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس،خاورستان نوشت: سردار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) لحظاتی پیش در یادواره شهدای شهرستان بیرجند به تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این چند روز پوستر کاندیداها را نگاه کردم آن‌هایی که در مقابل مقام معظم رهبری زاویه دارند و ۵۰، ۵۰ هستند اصول گرایی را زیر سوال برده و توفیق شرکت در جبهه و بسیج را از افتخارات خود می دانند.

وی تصریح کرد: رگه هایی از تخریب را در استان می بینم که اگر اصلاح نکنند بعد از انتخابات افشا می کنم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) به ویژگی های آقای جنتی اشار کرد ویادآورشد: مرحوم خزعلی درباره آیت الله جنتی گفتند ” ایشان انسان خداترس هستند و تا آخرین لحظه پای ولایت خواهند ایستاد.

سردار غیاثی با تاکید بر اینکه گلایه می کنم از مسوولان شهرستانی که علی رغم دعوت در این جلسه، حضور پیدا نکردند، بیان کرد: شرکت در این مراسم لیاقت می‌خواهد.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) حقیقت یک انسان کامل بودند، گفت: ایشان افتخار عالم وجود و اسوه تقوا بودند و بایستی در همه امور ساده زیستی و دفاع از ولایت ایشان را همواره مد نظر قرار دهیم و محور ولایت را در زندگی خود گم نکنیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با شاره به اینکه مراسم یادواره شهدا برای تجلیل از ایثارگری‌ها و فداکاری های شهدا برگزار شده است، افزود: امروز ملت ما عزت خود را مرهون شهدا می داند و شهدا توانستند پرچم اسلام ناب را که توسط امام (ره) به احتزار در آمده بود بر افراشته نگه دارند.

سردار غیاثی تصریح کرد: وصیت نامه‌های شهدا در انتقال پیام شهدا نقش مهمی دارد و وظیفه داریم پیام شهدا را به نسل‌های بعد انتقال دهیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر توانستیم در جایگاهی قرار بگیریم که در مسیر تلاش برای نهضت جهانی حضرت ولیعصر (عج) است، از شفاعت شهدا بوده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه عده‌ای در راه میثاق با خدا جان خود را فدا کرده‌اند، افزود: عده دیگر که هستند کار سختی در پیش دارند و آن، استمرار عهدی است که بسته‌اند و بایستی این دسته در مسیر اهداف متعالی خود ثابت قدم باشند.

سردار غیاثی بیان کرد: شهدای جوان و نوجوان الگوهای نسل جوان هستند.

وی ابراز داشت: همه روزی خواهند رفت و نباید خانه آخرت خود را به خاطر خانه دنیا خراب کنیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: باید پاسداری و حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن را مد نظر قرار دهیم.

سردار غیاثی با بیان اینکه ۳۷ سال از انقلاب می‌گذرد و وارد سال ۳۸ شدیم، گفت: در این ۳۷ سال هزینه‌های سنگینی برای انقلاب دادیم و شهدای زیادی بری تنومند شدن نهال انقلاب جان خود را نثار کرده‌اند.

One thought on “رگه‌هایی از تخریب را در استان می‌بینم که اگر اصلاح نکنند بعد از انتخابات افشا می‌کنم

  1. به نام خدا
    جمله ای از صحبت های سخنران محترم مرا به فکر واداشت : ” وی ابراز داشت: همه روزی خواهند رفت و نباید خانه آخرت خود را به خاطر خانه دنیا خراب کنیم.”
    واضح است که همیشه و در همۀ جوامع کسانی بوده اند که فریب خانۀ دنیا را خورده و خانۀ آخرتشان را ویران کرده اند . ولی امروز با نگاهی ساده و آسان به جامعه ، افرادی را با کسوت ومشاغل و عناوینی مشغول به دنیا می بینیم که نباید اینطور می بود . مهمتر آن است که اگر من ، ریالی را از سوء استفاده و رانت و امثالهم بدست آورده باشم ، ما به اِزای آن ، بر درد دردمندی افزوده ام و نانی از سفرۀ فقبری ربوده ام . واین خلاف آموزه های دینی است که می فرماید : ” … و ممّا رزقناهم ینفقون ”
    و باز بیاد آوریم که خانۀ آخرت تنها با زراندوزی غاصبانه ویران نمی شود . کاش تعریف مشخصی از ظلم ، کفر و … در ذهن یکایک ما نقش شده بود .
    …… و شاید این مصداق های آخرالزّمان باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =