فعالیت ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر طبس در ایام نوروز/ اردو‌های راهیان نور از هفته آینده آغاز خواهد شد – طبس نیوز

فعالیت ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر طبس در ایام نوروز/ اردو‌های راهیان نور از هفته آینده آغاز خواهد شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: با توجه به زائرپذیر بودن و جاذبه‌های گردشگری طبس و اینکه طبس با فرهنگ خود به دارالمؤمنین معروف است در ایام نوروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر فعالیت ویژه‌ای خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، سرهنگ مهدی صادق‌احمدی فرمانده سپاه ناحیه طبس با تسلیت درگذشت عالم ربانی حضرت آیت الله واعظ طبسی و تشکر از حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: با برگزاری انتخابات هفت اسفند یکی دیگر از اهداف انقلاب اسلامی رقم خورد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این انتخابات دو راهبرد که یکی حضور حداکثری و دیگری انتخابات آگاهانه در نظر داشتند.

سرهنگ صادق‌احمدی ادامه داد: حضور ۶۲ درصدی مردم کل کشور و ۵۰ درصدی تهران یک امر کم سابقه بود و این افتخاری برای نظام و انقلاب است که باید قدر بدانیم.

وی با اشاره به محوریت نشست خبری بیان داشت: از محورهای این نشست فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر است، در ایام نوروز با توجه به زائرپذیر بودن طبس و همچنین گزارشات سال‌های گذشته که یک میلیون نفر در این ایام در طبس اسکان داشتند و همچنین با توجه به جاذبه‌های گردشگری و اینکه طبس با فرهنگ خود به دارالمؤمنین معروف است این ستاد مشغول فعالیت خواهد شد.

وی در تشریح این موضوع گفت: کلاس های آموزشی و توجیهی برای کسانی که در سطح مردمی باید امر به معروف و نهی از منکر کنند گذاشته شده و این امر توسط پایگاه های مقاومت بسیج و سرگروه های حلقه های صالحین انجام می‌شود.

وی افزود: این طرح به صورت ایجابی و اقناعی در سطح شهر طبس و باغ گلشن و روستاهای گردشگری و آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(علیه‌السلام) خواهد بود،.از جمله برنامه‌های سال گذشته ما در این خصوص برگزاری نمایشگاه، نماز جماعت در این مکان ها، پاسخ به مسائل شرعی، جشن کوثر و سایر برنامه‌ها بود که با استقبال مردم مواجه شد.

فرمانده سپاه طبس با اشاره به اردوهای راهیان نور گفت: برای اردوی راهیان نور یک دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده که در روز چهارم عید اعزام خواهد شد.

وی ادامه داد: اردوی راهیان نور از هفته آینده آغاز خواهد شد و امسال خانواده ها میتوانند با خودرو شخصی خود به مدت سه روز در اردوگاه اهواز اقامت داشته باشند که تمامی امکانات به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

وی گفت: راهیان نور مختص آحاد مردم و حتی کسانی که عضو بسیج نیستند میشود و مردم برای ثبت نام به حوزه های مقاومت بسیج مراجعه کنند و یا با شماره های ۰۹۱۳۲۵۳۳۱۷۱ و ۰۹۱۳۱۵۶۵۹۲۱ با آقایان کریتیان و معماریان تماس بگیرند.

سرهنگ صادق احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اردوهای جهادی گفت: متقاضیان شرکت در اردوهای جهادی به حوزه بسیج دانشجویی واقع در فاز یک امیرالمومنین(علیه‌السلام) روبه روی مدرسه عاجز و در حوزه‌های محلات که سه حوزه در سطح شهر و دو حوزه مستقر در شهر عشق آباد و دیهوک است مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 16 =