دانشجویان فرزند شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور طبس تجلیل شدند – طبس نیوز

دانشجویان فرزند شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور طبس تجلیل شدند

۱۸ دانشجوی فرزند شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور طبس دوشنبه شب تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، در این مراسم معاون استاندار خراسان جنوبی و فرماندار ویژه طبس، جمعی از مسئولان شهرستان و خانواده های دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور حضور داشتند.

در این نشست صمیمی دانشجویان مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مسائل مختلف بیان کردند که قول پیگیری توسط مسئولان داده شد.

مراسم مذکور نخستین همایش تجلیل از دانشجویان فرزند شاهد و ایثارگر در دانشگاه پیام نور و مراکز آموزش عالی شهرستان طبس بود.

پنج فرزند شهید و ۱۳ فرزند ایثارگر در دانشگاه پیام نور طبس مشغول به تحصیل هستند.

فرماندار ویژه طبس در همایش یاد شده گفت: اگر امروز توفیقی حاصل شد، امنیتی که در نظام جمهوری اسلامی ایران داریم، ثمره خون شهدا و مجاهدتهای پدران و برادران شماست.

مهدی اخوان صفار افزود: کسانی که در رسیدگی به امور شهدا و خانواده شهدا کوتاهی می کنند باید بدانند، روزی در این دنیا و در آخرت باید پاسخگو باشند.

وی اضافه کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در مورد خانواده های شهدا فرمودند، باید صبور باشید و در برابر مشکلات مقاوم و پایدار باشید که انقلاب حاصل تلاش شهداست.

اخوان صفار ادامه داد: نباید وصیت نامه شهدا به مرور زمان کم رنگ یا فراموش شود و نباید نسبت به راه و اهداف شهدا غافل باشیم.

وی بیان کرد: آنچه که مقام معظم رهبری دغدغه دارند و بارها تکرار می کنند، تهاجم فرهنگی دشمن است، وظیفه ماست، ارزش های انقلاب را به خصوص در مسائل فرهنگی به نسل آینده انتقال دهیم.

شهرستان طبس ۲۰۸ شهید، ۵۱۴ جانباز و ۲۱ آزاده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 16 =