پذیرش بیش از 2 هزار خانوار در ستاد اسکان مسافرین نوروزی و فرهنگیان طبس – طبس نیوز

پذیرش بیش از ۲ هزار خانوار در ستاد اسکان مسافرین نوروزی و فرهنگیان طبس

از ابتدای شروع فعالیت ستاد اسکان مسافرین نوروزی و فرهنگیان طبس از بیست وهفتم اسفندماه ۱۳۹۴ تاکنون این ستاد بیش از ۲ هزار و ۶۹ خانوار را پذیرش کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و جانشین ستاد اسکان فرهنگیان و مسافرین نوروزی گفت: با شروع فعالیت ستاد اسکان مسافرین نوروزی وفرهنگیان از بیست وهفتم اسفندماه ۱۳۹۴ و میزبانی از هموطنان عزیزی که در مدارس طبس اسکان داده شدند.در روز بیست ونهم اسفندماه تعداد ۱۰۴۸ خانوار فرهنگی باتعداد ۳۰۸۸ نفر و ۸۰ خانوار غیرفرهنگی با تعداد ۱۰۵ نفر در مدارس اسکان داده شدند.

به گفته مهدی الاهی در اولین روز از سال ۱۳۹۵ تعداد ۸۹۵ خانوار فرهنگی در قالب ۲۴۴۱ نفر و تعداد ۴۶ خانوار غیرفرهنگی درقالب ۱۵۵ نفر اسکان داده شدند.

وی افزود: همچنین مجموعه فرهنگی، رفاهی فرهنگیان از آغاز سفرهای نوروزی همه روزه پذیرای تعداد ۹ خانوار در قالب ۳۰ نفر بوده است.

معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس در پایان گفت: ستاد اسکان مسافرین نوروزی و فرهنگیان با تمام امکانات آماده میزبانی از مسافرین عزیزی که طبس رابه عنوان مقصد زیارتی، تفریحی خود انتخاب نموده‌اند می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 11 =