گزارش تصویری/ برگزاری جشن عیدانه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز جمهوری اسلامی در طبس

جشن عیدانه چهارشنبه شب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز جمهوری اسلامی با حضور مردم طبس و مسافران نوروزی در باغ گلشن برگزار شد.

عکس:

10 thoughts on “گزارش تصویری/ برگزاری جشن عیدانه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز جمهوری اسلامی در طبس

    1. اگه شب خواب دیدی و ترش کردی برو دکتر که سکته نکنی.ما استان عزیز خراسان جنوبی رو به هیچ عنوان با یزد مقایسه و عوض نخواهیم کرد.این رو باید افراد تفرقه انگیز و دو رو از ذهنشان پاک کنند.دیگه دوره این اختلاف افکنی ها به اخر رسیده.مردم اگاهند دوست عزیز.برو خودت رو اصلاح کن تا شاید هدایت شوی.

      1. مطمئن هستی؟ که خواست مردم را داری میگی؟ آیا رای مردم در انتخابات مجلس شهرستان طبس گویای این واقعیت نیست که حرف های شما پوچ است. و شما خودتان را مردم می پندارید در صورتیکه مردم نیستید.

        1. خانم عزیز اگه واقعا حداکثر مردم یزد رو می خواستن حتما بیکار نمی نشستن و به هر طریقی بود با این الحاق مخالفت صریح می کردن.ولی می بینیم که هیچ تجمع انچنانی در مخالفت این الحاق نبود.اکثرا هم که من سوال می کنم با توجه به عملکرد خوب استان خراسان جنوبی راضی هستند.پسر عموی بنده در وزارت کشور مشغول است .این بازگشت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.از لحاظ تعیین نماینده هم شما راست میگی ولی دود این همه اختلاف به چشم خودمان می رود و باعث عقب افتادگی بیشتر.بهتر است با توجه به ایجاد اتحاد و تشکیل شورای وحدت تابع بزرگان این تشکیلات شویم.وسلام.

  1. نه اتفاقا جایش خیلی خوب بود.من اون قسمت برنامه روخیلی دوست داشتم که گفت فلاشریاچراغ قوه گوشیهاتون روروشن کنید وبگیریدتودستتون وبه چپ وراست تکون بدید وخودمجری هم آهنگ کاشکی میشدبهت بگم چقذرصداتودوست دارم روبرای مادرخوند.واقعا چون شب بود.باچراغ قوه گوشیهاو تکون اونها صحنه جالی وقشنگی وهمچنین دیدنی شده بود.باتشکرازاجرای آقای هادی رحیمی وبقیه که فامیلهاشون خاطرم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =