سه خبر کوتاه در حوزه راه‌های شهرستان طبس – طبس نیوز

سه خبر کوتاه در حوزه راه‌های شهرستان طبس

خسارات میلیاردی سیل اخیر به راه های مواصلاتی شهرستان، آغاز عملیات روکش ماسه آسفالت محور طبس –یزد و اتمام عملیات اسفالت سرد راه معادن پروده – طبس عناوین سه خبر در حوزه راه و شهرسازی شهرستان طبس هستند که در ادامه مشروح این خبرها را می‌خوانید.

خسارات میلیاردی سیل اخیر  به راه های مواصلاتی شهرستان طبس

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، کلانی معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی طبس گفت: سیلاب‌های ناشی از بارندگی روزهای اخیر در فروردین ماه جاری تاکنون نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال خسارت به راه‌های این شهرستان وارد کرد.

صادق کلانی اظهار داشت: در این ارتباط محورهای مواصلاتی عشق آباد و محور طبس – اصفهان بیشترین خسارت را دیدند.

وی افزود: اکیپ های راهداری از همان ساعات اولیه وقوع سیلاب ضمن حضور در محور ها، به بازسازی و مرمت اولیه محورها اقدام نمودند.

آغاز عملیات روکش ماسه آسفالت محور طبس –یزد

روکش ماسه آسفالت محور طبس یزد به طول ۲۰ کیلومتر از کیلومتر ۷۵ تا ۹۵ محور یزد در حال انجام است.

همچنین در قطعه اول پروژه مقدار ۴۰۰ تن ماسه آسفالتی استفاده خواهد شد.و قیر مورد نیاز آن به مقدار ۲۰۰ تن از سهمیه قیر راهداری سازمان حمل و نقل تامین گردیده است.

لازم به ذکر می باشد که روکش این مسیر از محل اعتبارات متمرکز راهداری و توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان طبس به صورت امانی در حال انجام می باشد.

اتمام عملیات اسفالت سرد راه معادن پروده – طبس

صادق کلانی معاون مدیر کل و رییس اداره راه و شهرسازی طبس از آغاز روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه معادن پروده – طبس خبر داد.

کلانی افزود: این پروژه توسط اداره راه و شهرسازی طبس وبا مشارکت شرکت محترم زغالسنگ طبس انجام می شود.

همچنین از تامین قیر مورد نیاز پروژه توسط وزارت راه و شهرسازی خبر داد.و افزود: با پیگیری های انجام شده در سال جدید شاهد تامین مابقی قیر مورد نیاز و روکش محور فوق باشیم.

کلانی همچنین از تلاش ها و پیگیری های مهندس کریتی‌ثانی مدیر عامل محترم شرکت زغالسنگ طبس جهت اجرای پروژه فوق تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =