طرح بهسازی و تکمیل تابلوهای معابر شهری طبس آغاز شد – طبس نیوز

طرح بهسازی و تکمیل تابلوهای معابر شهری طبس آغاز شد

شهردار طبس گفت: تعداد ۳۴۰ مورد تابلوی پایه دار و ۱۶۰ مورد تابلوی دیواری در معابر شهر نصب می گردد و ۴۳۰ مورد تابلو نیز اصلاح و باز سازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از روابط عمومی شهرداری طبس، پیام بخشی طوسی از اصلاح و نصب تابلوهای معابر شهری خبر داد و گفت: مجموعه تابلوهای معابر جزیی از مبلمان شهری با کارکرد اطلاع رسانی محیطی هستند که نظم بخشی به آنها تاثیر بسزایی در کاهش اغتشاشات بصری و افزایش خوانایی محیط شهری دارد.

شهردار طبس افزود: سعی ما بر این است که تابلوهای نامگذاری معابر بیشتر پایه دار باشد.

وی با اشاره به آغاز عملیات بهسازی تابلوهای قدیمی و نصب تابلوهای جدید گفت: در راستای پاسخگویی به نیاز شهروندان که توسط روابط عمومی شهرداری طبس از طریق بازدیدهای میدانی، مراجعات مردمی، سامانه ۱۳۷ و گروه تلگرام شهروند و شهردار ثبت شده بود، نصب و اصلاح تابلوهای از ۵ اردیبهشت ۹۵ آغاز شد که پیش بینی می شود حدود پنج ماه به طول انجامد.

طوسی تصریح کرد: با توجه به تاکید بر کیفیت کار مطلوب جهت ماندگاری و پیشگیری از فرسایش زود هنگام این طرح نیاز به حدود یک میلیارد ریال اعتبار دارد.که امیدواریم بتوانیم پس از تکمیل عملیات تابلوگذاری طرح پلاک کوبی منازل را آغاز نماییم که طرح مورد نظر با توجه به اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال همانند سایر شهرهای کشور نیاز به مشارکت شهروندان عزیز دارد.

شهردار طبس با تاکید بر اینکه باید بپذیریم شهر، محل زندگی مجموعه ای از آدم ها با نیازها، علایق و سلیقه های مختلف است و شهر خوب شهری می‌باشد که نیازهای مردمش را می شناسد و به آن پاسخ می دهد، گفت: از عموم همشهریان عزیز خواهشمندیم مراتب نیاز معابر محل سکونت خود را به شماره تلفن‌های ۱۳۷ و ۳۲۸۲۵۰۰۰ اعلام و یا از طریق پیامک به شماره همراه ۰۹۱۰۳۰۹۳۳۲۹ اعلام نمایند.

3 دیدگاه برای نوشته «طرح بهسازی و تکمیل تابلوهای معابر شهری طبس آغاز شد»

  1. شهر ما از همه نظر از دیگر شهرها عقب است طرح تعویض پلاک معابر ومنازل در تهران در سال ۸۵ اجرا شد حال بعد از ۱۰سال شهردار ما یادش آمده آن کار را انجام دهد یا طرح سا ماندهی تابلو که آلان می خولهد انجام شود شهر دار بعدی مطمئن باشید جمع می مند به خاطر اختشاشات بصری در شهر با این کار در آینده می بینید سر هر کوچه چند تا پایه پرچم وتابلو نصب خواهد شد چون ساماندهی نشده شهردار به جای این همه کار اگر بودجه دارد ورودی های شهر را ابتدا درست کند بعد تابلوهای ترافیکی و…

  2. لطفا به فکر نصب تابلوهای راهنمای مسیر همانند تابلوهای میدان شهدا هم باشید.این کمبود به وضوح در مناطق مختلف شهر احساس می شود.

  3. نمیدونم داستان چیه، اما نمی فهمم چرا انقد طرز فکر من با شهردار شبیه همه، تو فکر بودم ک چقد خوب میشد ک میدون قدس رو حذف کنن، چهارراهش کردن، تو فکر دوبانده کردن ورودیهای شهر بودم که همین چند روز پیش خبرشو شنیدم، چند وقتیم بود که دوس داشتم شهردار رو ببینم و راجع به تابلو ها بگم که اینم از این، و ….
    درود بر مهندس طوسی گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 4 =