نتایج نهایی مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش سیاسی – طبس نیوز

نتایج نهایی مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش سیاسی

با تعیین تکلیف ۶۸ کرسی باقیمانده خانه ملت در دور دوم انتخابات، آرایش سیاسی مجلس دهم مشخص می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از خبرگزاری مهر، روز جمعه در ۵۵ حوزه انتخابیه و ۲۱ استان کشور مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

نتایج دور دوم انتخابات مجلس به تفکیک آرایش سیاسی بر این اساس است، عمده این آمار بصورت رسمی توسط ستاد انتخابات کشور اعلام شده و برخی دیگر نیز هنوز بطور رسمی اعلام نشده است که با رنگ قرمز مشخص شده اند:

استان آذربایجان شرقی
نام حوزه های انتخابیه تعداد کرسی مجلس اصولگرا اصلاح‌طلب مستقل
  تبریز و آذرشهر و اسکو ۴ محمد حسین فرهنگی شهاب‌الدین بی‌مقدار
زهرا ساعی
علیرضا منادی

 

  اهر و هریس ۱ بیت‌الله عبدالهی
  سراب ۱ یوسف  داودی
  شبستر ۱ معصومه آقاپورعلیشاهی
  مراغه و عجب شیر ۱ محمدعلی حسین‌زاده
  مرند و جلفا ۱ محمد حسن نژاد
  استان آذربایجان غربی
  ارومیه ۲ هادی بهادری  روح الله حضرت پور
  سلماس ۱ شهروز برزگر کلشانی
  میاندوآب و شاهین دژ و تکاب ۲  جهانبخش محبی نیا     همایون هاشمی
استان اردبیل
  اردبیل و نمین و نیر ۱ محمد فیضی
  پارس آباد و بیله سوار ۱ شکور پورحسین شقلان
  استان اصفهان
  سمیرم ۱ اصغر سلیمی
  شهرضا و سمیرم سلفی ۱ سمیه محمودی  
  استان ایلام
  ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران ۲ جلال میرزایی  سلام امینی
  دهلران و دره شهر و آبدانان ۱ شادمهر کاظم زاده
  استان تهران
  دماوند و فیروزکوه ۱ قاسم میرزایی نیکو
  رباط کریم ۱ حسن نوروزی
  شهریار ۱ محمد محمودی شاه نشین
  استان چهارمحال و بختیاری
  اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار ۱ علی کاظمی باباحیدری
  بروجن ۱ خدیجه ربیعی فرادنبه
  استان خراسان رضوی
  تربت حیدریه و مه و لات ۱ سعید باستانی
  استان خوزستان
  اهواز ۳ همایون یوسفی

جواد کاظمی‌نسب

علی ساری

  آبادان ۱ غلامرضا شرفی  

 

  ایذه و باغملک ۱ هدایت الله خادمی
  بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان ۱ علی گلمرادی
  بهبهان ۱ حبیب الله کشت زر
  مسجد سلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا ۱ علی عسگر ظاهری عبده وند
  استان زنجان
  زنجان و طارم ۲  علی وقف چی

فریدون احمدی

  ابهر و خرمدره ۱ محمد عزیزی
  خدابنده (قیدار) ۱ احمد بیگدلی
استان  فارس
  شیراز ۱ علی اکبری
  نی ریز و استهبان ۱ فرهاد طهماسبی
  داراب و زرین دشت ۱ رضا انصاری
  ممسنی (نورآباد) ۱ مسعود گودرزی
  استان کردستان
  سنندج و دیواندره و کامیاران ۱   سید احسن علوی
  مریوان و سروآباد ۱  منصور مرادی
  استان کرمانشاه
  کرمانشاه ۱ احمد صفری  
  سنقر ۱ سید جواد حسینی کیا
  استان گلستان
  گرگان و آق قلا ۲ نورمحمد تربتی نژاد

نبی هزارجریبی

 
  کردکوی و ترکمن و بندر گز ۱ رامین نورقلی پور
  مینودشت و کلاله ۱ شهرام غراوی
  استان گیلان
  رشت ۲ جبار کوچکی نژاد محمد صادق حسنی
  رودبار ۱ منوچهر جمالی
  استان لرستان
  خرم آباد و دوره ۲ محمدرضا ملکشاهی راد صیدمحمدخان بیرانوند
  بروجرد ۲  علاالدین بروجردی

عباس گودرزی

  درود و ازنا ۱ مجید کیان پور
  استان مازندران
  بابل ۱  حسین نیازآذری
  قائم شهر و سوادکوه و جویبار ۱  سید علی ادیانی راد
  استان مرکزی
  اراک و کمیجان و خنداب ۱ سیدمهدی مقدسی
  ساوه و زرندیه ۱ محمدرضا منصوری
  شازند ۱ علی ابراهیمی
  استان هرمزگان
  بندر لنگه و بستک و پارسیان ۱ خالد زمزم نژاد
  استان همدان
  رزن ۱ حسن لطفی
  ملایر ۱ احد آزادیخواه
  استان یزد
  مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم ۱ محمدرضا صباغیان بافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 13 =