دیدار با مردم عشق آباد و تعدادی از روستا‌ها و برگزاری جلسه شورای اداری بخش دستگردان

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار طبس با همراهی جمعی از مسئولان در سفر به بخش دستگردان با بخشی از مشکلات و مسائل بخش از نزدیک آشنا شدند.

طبس نیوزنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار طبس ضمن عزیمت به بخش دستگردان با مردم تعدادی از روستا‌ها و شهر عشق آباد دیدار کردند.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری طبس؛ روز گذشته، «محمدعلی عبداله‌زاده» نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی و «احمد طالبیان مقدم» فرماندار طبس با همراهی بخشدار و جمعی از مسئولان شهرستان و بخش دستگردان، از حسینیه روستای ده محمد بازدید کردند و سپس با حضور در مسجد روستا ضمن دیدار با اهالی، در جریان مسائل و مشکلات مردم روستا قرار گرفتند.

دیدار با مردم روستاهای هودر و دهنو توکلی از دیگر برنامه‌های این مسئولان بود.

همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و دیگر مسئولان در جمع مردم و نمازگزاران مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) عشق آباد حضور یافتند.

سخنرانی بخشدار دستگردان، امام جمعه عشق آباد، فرماندار طبس و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از برنامه‌های این مراسم بود.

در ادامه نیز مسئولان از مرکز بهداشتی و درمانی عشق آباد بازدید کردند و از نزدیک با مشکلات، کمبود‌ها و مسائل این مرکز آشنا شدند.

پس از این بازدید جلسه شورای اداری بخش دستگردان در محل بخشداری برگزار شد.

در این جلسه که تا پاسی از شب به طول انجامید، بخشدار، چند تن از مسئولان دستگاه‌ها و روسای شورای اسلامی بخش و شهر عشق آباد به بیان مسائل و مشکلات و خواسته‌ها پرداختند و امام جمعه عشق آباد ضمن سخنانی نکاتی را به مسئولان یادآور شد.

همچنین فرماندار طبس و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل طرح شده پاسخ و مطالبی را بیان داشتند و در خصوص پیگیری مشکلات بخش قول مساعد داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =