فرماندار ویژه طبس: پست بانک‌ایران می‌تواند از محل منابع دهیاری‌ها در روستاها اشتغال‌زائی کند – طبس نیوز

فرماندار ویژه طبس: پست بانک‌ایران می‌تواند از محل منابع دهیاری‌ها در روستاها اشتغال‌زائی کند

مهدی اخوان صفار فرماندار شهرستان طبس در نشست مشترک با مسئولان پست بانک استان خراسان جنوبی گفت: پست بانک‌ایران می‌تواند از محل منابع دهیاری‌ها در روستاها اشتغال‌زائی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران،وی ضمن استقبال از طرح‌های جدید این بانک اعلام کرد که وجوه دهیاری‌ها متعلق به روستائیان است و اعتبار آن نیز باید در روستاها برای جذب نیروی کار و پرداخت تسهیلات به کشاورزان و دامداران و نیز فعال‌نمودن اقتصاد روستاها مصرف گردد.
همچنین در این نشست‌ها محمود کریم‌پور مدیرشعب پست بانک استان خراسان جنوبی ضمن مساعدت فرمانداری‌ها جهت انتقال وجوه دهیاری‌ها به این بانک گفت: پست بانک به‌عنوان تنها بانک روستائی است که علاوه بر عملکرد درخشان خود، خدمت به مردم محروم و دورافتاده روستائی را عبادت می‌داند و هرگز در انجام این وظیفه مهم کوتاهی نخواهد کرد.

2 دیدگاه برای نوشته «فرماندار ویژه طبس: پست بانک‌ایران می‌تواند از محل منابع دهیاری‌ها در روستاها اشتغال‌زائی کند»

  1. فقط و فقط جلسه و شعار.عزیز من کسی که به عنوان مقام ارشد شهرستان نظر می دهد خودش هم باید پیگیری کند.وگرنه یک بچه ده ساله هم می تواند بگوید که اگر مثلا دو کارخانه احداث کنیم جوونای زیادی میرن سر کار.ایده دادن خوبه.ولی عمل کردن هم مرد کار و کارزار می طلبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − یک =