خودروی سمند با 20 میلیون ریال خلافی در طبس توقیف شد – طبس نیوز

خودروی سمند با ۲۰ میلیون ریال خلافی در طبس توقیف شد

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی خراسان جنوبی از توقیف سواری سمند با خلافی ۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال خلافی در شهرستان طبس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا رضایی، افزود: ماموران راهور شهرستان طبس در اجرای طرح برخورد با خودروهای متخلف، هنگام کنترل خودروها در سطح شهر یک دستگاه سواری سمند را جهت ارتکاب تخلف رانندگی متوقف کردند.

وی تصریح کرد: خودرو یاد شده پس از اعمال قانون، مدارک و سوابق آن در سامانه هوشمند پلیس مورد استعلام قرار گرفت که در بررسی به عمل آمده میزان خلافی مشخص و دستور توقیف آن صادر شد.

رضایی خاطرنشان کرد: بر اساس ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری و در صورت مشاهده توقیف خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: با توجه به اینکه برابر قانون پلیس از ادامه حرکت خودروهای بالای ۱۰ میلیون ریال خلافی جلوگیری خواهد کرد توصیه می شود رانندگان استعلام لازم را از طریق سامانه پیامکی ۱۲۰۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ با ارسال VIN پشت کارت خودرو خود یا مراجعه به سایت راهور مبلغ جرایم را دریافت و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 8 =