تعهد خیران در ساخت مدرسه در شهر عشق‌آباد طبس

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: تفاهم‌نامه ساخت دو باب مدرسه در شهرهای فردوس و عشق‌آباد توسط خیران مدرسه‌ساز امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از فارس، محمدرضا بیکی اظهار داشت: تفاهم‌نامه ساخت دو باب مدرسه در شهرستان‌های فردوس و عشق‌آباد توسط خیران مدرسه‌ساز امضاء شد.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های بی‌دریغ خیران در این زمینه، گفت: یکی از خیران مبلغ یک‌ میلیارد ریال برای احداث مدرسه دو کلاسه در عشق‌آباد طبس را تعهد کرده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با اشاره به ساخت مدرسه استثنایی شهرستان فردوس، افزود: این مدرسه با تعهد خیران و در زمینی به مساحت ۴۲۵ متر احداث می‌شود.

بیکی تصریح کرد: با توجه به تعهد یک‌ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی خیران و همچنین اعتبارات دولتی در آینده نزدیک این مدرسه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به مشارکت موسسه خیریه نیک‌اندیشان رمضان در امر مقدس مدرسه‌سازی، ادامه داد: این موسسه خیریه تفاهم‌نامه‌ای برای تکمیل مدرسه ۶ کلاسه در شهرک زیبا شهر طبس با زیربنای ۷۴۵ متر مربع را امضاء کرده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: ساخت این پروژه از سال ۸۹ و با اعتبارات دولتی آغاز شده بود که بعد از ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی به علت عدم تامین اعتبار در همین مرحله باقی مانده بود.

بیکی با بیان اینکه مشارکت موسسه در این پروژه چهار میلیارد ریال بوده است، گفت: امیدواریم در آینده شاهد بهره‌‌برداری از این پروژه باشیم.

0 thoughts on “تعهد خیران در ساخت مدرسه در شهر عشق‌آباد طبس

  1. شهرک مهر هم دو مدرسه نیمه ساز دارد که شاید با کمک خیرین به بهره برداری برسد. امیدواریم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =