فرماندار ویژه طبس به سوالات مردم در برنامه پرسمان پاسخ داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، مهدی اخوان صفار فرماندار ویژه طبس در برنامه رادیویی پرسمان در پاسخ به مشکلات کارخانه سیمان طبس گفت: شرکت سیمان یک شرکت کاملا خصوصی است که عمده سهامداران آن مردم شریف شهرستان طبس هستند.

وی با گرامیداشت یاد مرحوم مهندس شکیبی و تلاش‌های وی در مورد راه اندازی این کارخانه افزود: در موضوع کارخانه سیمان پیگیری‌های جدی از سوی استانداری محترم صورت گرفته است.

اخوان صفار گفت: در نشستی که روز گذشته با مدیرکل اداره صنعت و معدن استان داشتیم نیز مشکل این کارخانه مطرح گردید و در این زمینه قول هایی برای پیگیری مشکل کارخانه سیمان طبس داده شد.

وی خاطرنشان کرد: تمام مشکلات کارخانه ها و واحدهای تولیدی شهرستان طبس به مرکز استان ارسال شده و مورد به مورد در حال پیگیری هستیم که ان شاالله امسال که سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است مشکلات را بتوانیم مرتفع کنیم.

جابه جایی ترانس برق پست ۴۰۰ وات طبس نیز از موارد مطرح شده در این برنامه رادیویی بود که معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس پاسخ داد: جابه جایی این پست برق از موضوعاتی است که موجب نگرانی مردم این منطقه شده است.

اخوان صفار با بیان این که این موضوع را با مدیر توزیع استان مطرح کردم و ایشان اظهار بی اطلاعی نمودند افزود: با توجه به حساسیت و موقعیت طبس که منطقه بسیار گرم است این جابه جایی موجب نگرانی بود که من مخالفت کردم و گفتم نیاز است که در این شهرستان بماند و به عنوان نماینده دولت از حق مردم دفاع می‌کنیم و جابجایی اتفاق نخواهد افتاد و مشکل مرتفع شده و جای نگرانی نیست.

در برنامه رادیویی پرسمان که از صدای استانی خراسان جنوبی پخش می‌شد دبیر اجرایی نظام صنفی کارهای کشاورزی طبس نیز از فرماندار ویژه طبس در خصوص خشکسالی و موضوع استمهال وام کشاورزان خسارت دیده به طرح سوال پرداخت که مجری با توجه به اتمام وقت برنامه پاسخ به این سوال را برنامه آینده پرسمان موکول کرد.

One thought on “فرماندار ویژه طبس به سوالات مردم در برنامه پرسمان پاسخ داد

  1. خسته نباشید.عجب سوال و جواب هایی.مردم طبس که قانع شدن.همه مشکلات هم حل و فصل شد.ممنون از برنامه پرسمان…………………………..؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 6 =