حمایت مردم از زیرساخت‌های طبس نتیجه داد/ تریلی حمل ترانس خالی برگشت +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، تریلی بارگیری ترانس برق پس از چند ساعت از مجموعه برق پست ۴۰۰ در حالی خارج شد که خالی بود و مردم پس از اعتراض چند ساعته به خوشحالی پرداختند و همچنین شعار فرماندار تشکر تشکر میدادند.

فرماندار ویژه طبس که در همان ساعات اولیه ورود تریلر به مجموعه برق پست ۴۰۰ به آن محل برای رایزنی رفته بود پس از صحبت و مذاکره با مسئولین استان خراسان رضوی و جنوبی موفق به جلوگیری از حمل ترانس شده بود.

اخوان معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص جابجایی ترانس برق پست ۴۰۰ طبس گفت: در طی گزارشی که به ما رسید بنده تماس داشتم با مسئولین برق استان که اظهار بی اطلاعی کردند.

وی افزود: با توجه به اینکه قضیه باعث دل نگرانی مردم شده بود و این موضوع نیز مربوط به توزیع برق در استان خراسان رضوی بود، تماس ها و مذاکراتی که با بنده داشتند قرار شد روز چهارشنبه جلسه ای با مسئولین خراسان جنوبی و خراسان رضوی داشته باشیم و فعلا تا تعیین تکلیف، بماند.

وی در خصوص جابجایی ترانس گفت: این موضوع قرار است در جلسه مطرح شود و با توجه به نیاز منطقه کارشناسی و مشخص خواهد شد و ما سعی میکنیم آنچه حق شهرستان است حمایت و پیگیری کنیم.

اخوان صفار گفت: با توجه به وضعیت آب و هوایی گرم طبس و همچنین درخواست های شرکت ها و معادن در رابطه با تامین برق، ان شاالله اگر ببینیم نیاز شهرستان است ما تلاش میکنیم که بماند.

عکس:

4 thoughts on “حمایت مردم از زیرساخت‌های طبس نتیجه داد/ تریلی حمل ترانس خالی برگشت +عکس

 1. این الحاق طبس به بیرجند شده عین مذاکرات هسته ای ایران با امریکا
  که نه تنها فایده ای واسه طبس نداشته بلکه امکاناتی ام که داشته ازش گرفته شده
  امیدوارم مسئولین طبسی یه خورده فقط یه خورده به خودشون بیان…طبس و مردمش.سزاوار این همه ظلم نیستند…به نظر من طبس خیلی بیشتر از بیرجند سزاوار مرکزیت رو داره
  این فرمانداری ویژه هم یه کلاه گشادیه که مسئولین طبسی به سر مردم کردن

  1. به نظر من طبس خیلی بیشتر از بیرجند سزاوار مرکزیت رو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   بفرمایید مرکزیت مال شما !!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخه

  2. پیشنهاد میکنم امسال با بیرجند باشین ، سال دیگه برین به سیستان و بلوچسان الحاق بشین ، سال بعدشم به کرمان تا کم کم برسین به خوزستان .

 2. پس نماینده داره چیکار می کنه.***** سرشون رو انداختن پایین و میخان پست برق رو ببرن اونم از یه استان دیگه و جالب اینکه مرکز استان خودمون هم بگه خبر ندارم.نه برادر من به کتم نمیره.این قضیه به قول قدیمیا بو میده.بعدم هنوز قراره چهارشنبه جلسه بگیرن.حتما اگه بخان ببرن می‌برندش.اگه اقای فرماندار توی این سال ها این قدر مثل الان پیگیری می کردند چه خوب بود.الان که فعال شدید اگه میشه ورودی سمت فرودگاه رو هم تعیین تکلیف کنید .مردم خیلی خوشحال میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + نوزده =