به درخواست مردم ساعت حركت قطار طبس – تهران تغيير كرد – طبس نیوز

به درخواست مردم ساعت حرکت قطار طبس – تهران تغییر کرد

مدیرکل راه آهن شرق کشور گفت: با درخواست های مردمی و پیگیری های انجام شده توسط اداره کل راه آهن شرق ساعت حرکت قطار طبس تهران از ۱۰:۱۵ به ۱۴:۴۵ دقیقه تغییر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شرق، محمد ابراهیم اقبالی گفت: در حال حاضر ساعت حرکت قطار طبس – تهران ۱۰ و ۱۵ دقیقه می‌باشد که ۴۰ دقیقه بامداد به مقصد می رسد.

وی ادامه داد: این ساعت حرکت و رسیدن به مقصد برای برخی از مسافران مناسب نبوده و درخواست تغییر آن را داشتند که با پیگیری های انجام شده توسط اداره کل راه آهن شرق برای اولین بار ساعت حرکت قطار از دهم مرداد ماه به ۱۴ و ۴۵ دقیقه تغییر می کند تا رضایت مشتریان را دربر داشته باشد.

مدیرکل راه آهن شرق کشور بیان کرد: برای اولین بار در مجموعه راه آهن این اتفاق رخ می دهد که ساعت حرکت یک قطار تغییر کند اما راه آهن شرق فعل خواستن را صرف کرده و با پیگیری های زیاد در جهت انجام خواست مسافران این تغییر ساعت در برنامه حرکت قطار ایجاد شد.

6 دیدگاه برای نوشته «به درخواست مردم ساعت حرکت قطار طبس – تهران تغییر کرد»

  1. شما که انقدر توانمندی ساعت رو عوض کنی خدا بیامرزه نوع قطارش رو هم چهارتخته کن
    دو ساله قول دادی مسیر دوم برای قطار تهران راه میندازی اون رو هم اوکی کن
    اتفاقا خبرش هم توی ارشیو هستش

  2. اگه آقای ناشناس راست میگی پس چرا بقیه موارد رو که به مردم قول میدن رو عملی نمیکنند.مثل رام دوم قطار تهران.عوض کردن قطار مشهد.حاظر نیستند بلوار ورودی و چاله چوله های بلوار رو پر کنند که ماشین مردم داغون نشه.حالا خوبه خودشون هم روزی چندبار از اونجا رد میشن.پس کو احترام به حقوق مردم.یه تابلو حاظر نیستند اول بلوار بزنن به طرف راه آهن که مسافرین بیچاره در به در نشن.برو آقا..؟

  3. آقای ناشناس توی همین خیال باش چون من خودم اونجا کار می کنم و میدونم چه خبره.البته این طرز فکر افرادیه که زود باورن.

  4. نه عزیز من.الان کسی برای مردم تره هم خورد نمی کنه چه برسه به اینکه بیاد به حرفشون گوش بده.این تغییر کار هر سالشونه و دلیلش هم اینه که چون خود حضرات عالی توی راه آهن همش باید برن تهران ماموریت.برای اینکه نخان سه ساعت باقیمانده کاریشون رو مرخصی اجباری بگیرن ساعت رو عوض می کنند که وقتشون و مرخصیاشون الکی هدر نره جانم.بدون سانسور بزار عزیزم که مردم بدونن چه خبره.

    1. آقای ناراحت کاش بلد بودی درست انتقاد کنی. کسی که می خواد بره ماموریت از همون ساعتی که قطار سوار بشه ماموریت محسوب می شه پس فرقی نمی کنه ۲ بره یا ۱۰.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =