عصاری سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس

طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ،علیرضا عصاری به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان طبس منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی طبس ؛ در حکم احمد محبی چنین آمده است: نظر به مراتب تعهد و توانمندی جنابعالی و پیرو هماهنگی بعمل آمده به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان طبس» منصوب می شوید. امید است  با اتکا به ایزد متعال و همکاری با مسئولین محترم شهرستان ضمن بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود با برنامه ریزی مناسب و پیش بینی افق و چشم انداز آن اداره و ماموریت های وزارت متبوع در تمشیت امور شهرستان و انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

علیرضا عصاری دارای ١٣سال سابقه فعالیت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس می باشد.

گفتنی است :پیش از این عباس سنچولی به مدت سه سال سرپرست این اداره بود که با حکم احمد محبی،به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بشرویه منصوب شد.

 

4 thoughts on “عصاری سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس

  1. واقعا به حال وروز بعضی افراد منفی نگر وواپس گرا باید تاسف خورد تا این طرز تفکر باشد طبس روی پیشرفت به خود نخواهددید

  2. جناب اقای سنچولی ضمن تبریک به جنابعالی و مردم محترم شهرستان بشرویه از درگاه خدای متعال برایتان بیش از پیش توفیق ارزومندم قطعا بدانید در انجا با اتکال به خداوند و پشتیبانی مردم بابصیرت ان سامان ،از زمانی که در طبس سرپرست بودید موفق تر عمل خواهید نمود.دست علی و دعای مردم حلوان بدرقه ی راهتان باد.محمد باقر شیبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =