به جد پیگیر پرونده سقوط ایران۱۴۰ هستم/ به دو وزیر برای پاسخی شفاف تذکر دادم – طبس نیوز

به جد پیگیر پرونده سقوط ایران۱۴۰ هستم/ به دو وزیر برای پاسخی شفاف تذکر دادم

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس با اشاره به سالروز حادثه سقوط هواپیمای تهران_طبس گفت: پرواز ابدی جمعی از عزیزان طبسی، کماکان دردناک و جانسوز است و من به جد پیگیر پرونده سقوط ایران۱۴۰ هستم.

به گزارش طبس نیوز، نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه وسرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: خبر حادثه سقوط هواپیمای تهران_طبس در نوزدهم مردادماه ۱۳۹۳، خبری بسیار تلخ و اسف بار بود که نه تنها مردم طبس و منطقه، بلکه ایران را در سوگ فروبرد.

محمدرضا امیرحسنخانی بیان کرد: پرواز ابدی جمعی از عزیزان طبسی، کماکان دردناک و جانسوز است و اینجانب ضمن گرامیداشت مقام آن عزیزان، از خداوند متعال، آمرزش الهی را برای آن از دست رفتگان طلب کرده و با خانواده های گرانقدرشان ابراز همدردی می‌نمایم.

وی افزود: در میان جانباختگان، که مظلومانه جان به جان آفرین تسلیم گفتند؛ مردی از جنس اخلاص در برابر خالق، خدمت به خلق و سرشار از نبوغ وانرژی از میان ما پرکشید که ضایعه از دست دادنش سالها جبران ناپذیر خواهد بود؛ زنده یاد مهندس سید ماشاالله شکیبی، که مخلصانه و جهادگونه چه در دوران نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و چه پس از آن، پیگیر مطالبات و مشکلات مردم منطقه بود و از آن بزرگمرد، میراث عظیم توسعه در منطقه به یادگار مانده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون و در فقدان مهندس شکیبی عزیز، وظیفه ما مسئولان امر و شما بزرگواران بسیار سنگین و ویژه است؛ همه ما باید امانتدار میراث شکیبی بزرگ باشیم؛ اگر چه که هیچ کس جای شکیبی را برای این مردم پر نخواهد کرد اما، ما مسئولان موظفیم که به طور جدی و بدون وقفه، با حفظ میراث توسعه آن انسان بلندمنش، به جدّ پیگیر مطالبات شما مردم و پیشرفت طبس باشیم و این امر محقق نمی‌شود مگر با همت مسئولین و همکاری شما ملت فهیم.

این نماینده مجلس بیان کرد: بیایید تا فارغ از نگاه های سیاسی و قبیله‌ای، حسب تاکیدات مقام معظم رهبری و فرمایشات رئیس جمهور محترم مبنی بر جایگزین نمودن همکاری به جای حسادت و همدلی به جای بدبینی، این وظیفه خطیر را با کمک یکدیگر و با تمام قدرت به پیش برده و روح بلند آن مرحوم را شاد کنیم.

امیرحسنخانی اظهار داشت: این حقیر نیز به عنوان نماینده شما مردم، با آغوش باز پذیرای مطالبات و شنونده خواسته های به حقتان می‌باشم و هر گونه پیگیری حقوق طبس و مردم خونگرم و صبور آن را وظیفه خود می‌دانم.

وی تاکید کرد: همچنین به جد پیگیر پرونده سقوط ایران۱۴۰ از طریق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هستم و طی تذکر اخیر به دو وزیر راه وشهرسازی و دادگستری از آنان برای ارائه توضیح، خواستار پاسخی شفاف و پرداخت غرامت به بازماندگان شده ام.

یک دیدگاه برای نوشته «به جد پیگیر پرونده سقوط ایران۱۴۰ هستم/ به دو وزیر برای پاسخی شفاف تذکر دادم»

  1. امیدوارم در عمل پیگیر باشید نه در حرف ،از این اتقاق ناگوارچند سال است که می گذرد ولی هیچ اتفاقی رخ نداد حد اقل انتظار مردم این بود که وزیر از مردم شهرمان عذر خواهی کند ویا استیضاح شود اما آب از آب تکان نخورد ، متاسفم برای مسئولینی که در نظام اسلامی احساس مسئولیت نمی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − هشت =