توجه ویژه به درمان بیمه‌ شدگان تامین اجتماعی – طبس نیوز

توجه ویژه به درمان بیمه‌ شدگان تامین اجتماعی

فرماندار طبس با بیان اینکه بخش درمان و بیمه اجتماعی مکمل یکدیگر هستند، گفت: از این‌رو سطح بیمه باید هم طراز با سطح درمان باشد و توجه ویژه‌ای به درمان بیمه‌ شدگان تامین اجتماعی شود.

طبس نیوز: فرماندار طبس با بیان اینکه بخش درمان و بیمه اجتماعی مکمل یکدیگر هستند، گفت: از این‌رو سطح بیمه باید هم طراز با سطح درمان باشد و توجه ویژه‌ای به درمان بیمه‌ شدگان تامین اجتماعی شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، احمد طالبیان‌مقدم صبح امروز در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی ضمن خیر مقدم اظهار داشت: حضور مدیران ارشد خراسان جنوبی مایه خیر و برکت برای مردم است.

وی ادامه داد: با ارتقاء و الحاق شهرستان طبس به خراسان جنوبی امیدواریم مسئولان توجه بیشتر و نگاه ویژه‌ای نیز به این شهرستان داشته باشند.

معاون استاندار خراسان جنوبی و فرماندار طبس مجموعه بیمه و درمان سازمان تأمین اجتماعی را به منزله دو بال کبوتر برشمرد و تصریح کرد: این دو مکمل یکدیگر هستند و انتظار داریم سطح بیمه‌شده هم تراز با سطح درمان باشد.

طالبیان‌مقدم ادامه داد: همچنین امیدواریم که خدمات سازمان تأمین اجتماعی به بیمه‌شدگان ملموس‌تر از گذشته باشد.

مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی نیز در این سفر ابتدا به زیارت امامزاده حسین بن موسی الکاظم رفت و در دیدار با فرماندار طبس ضمن تشکر از حسن نیت و بصیرت فرماندار طبس گفت: با الحاق دو شعبه طبس و عشق‌آباد به خراسان جنوبی تعداد بیمه شدگان اصلی و مستمری بگیران این استان به ۱۱۰ هزار نفر رسیده و امیدواریم مجموعه سازمان تأمین اجتماعی در استان به ویژه این شهرستان بتواند با حمایت فرماندار خدماتی بیش از پیش مطلوب‌تر به این قشر زحمتکش جامعه ارائه کند.

سید علی‌اصغر محمودی همچنین در این سفر با کارکنان تامین اجتماعی طبس و عشق‌آباد دیدار کرد.

وی با بیان اینکه منابع انسانی بهترین و مهمترین سرمایه هر سازمانی به شمار می‌رود، گفت: اعتبار هر مجموعه به طور مستقیم به توان علمی، اجرایی، شایستگی شغلی و کیفیت عملکرد نیروی انسانی بستگی دارد و نیز نیروی انسانی نقش بسزایی در ارائه خدمات مطلوب‌تر به مخاطبان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 7 =