معاون فرماندار: ایجاد اورژانس هوایی در طبس ضروری است – طبس نیوز

معاون فرماندار: ایجاد اورژانس هوایی در طبس ضروری است

معاون فرماندار طبس راه اندازی اورژانس هوایی در این شهرستان وسیع را یک ضرورت دانست و گفت: با توجه به گستردگی و مساحت قابل توجه شهرستان و از طرفی دوری آن از مرکز استان، ایجاد اورژانس هوایی برای طبس ضروری است.

طبس نیوز: معاون فرماندار طبس راه اندازی اورژانس هوایی در این شهرستان وسیع را یک ضرورت دانست و گفت: با توجه به گستردگی و مساحت قابل توجه شهرستان و از طرفی دوری آن از مرکز استان، ایجاد اورژانس هوایی برای طبس ضروری است.

ایجاد اورژانس هوایی در طبس یک ضرورت است. معاون فرماندار طبس راه اندازی اورژانس هوایی در این شهرستان وسیع را یک ضرورت دانست و گفت: با توجه به گستردگی و مساحت قابل توجه شهرستان و از طرفی دوری آن از مرکز استان، ایجاد اورژانس هوایی برای طبس ضروری است.

«ابراهیم زاده» کمبود امکانات اورژانس از جمله نبود پزشک متخصص اورژانس و تجهیزات پزشکی مربوط مانند دستگاه های سی تی اسکن و MRI در شهرستان را از دیگر موارد ضرورت ایجاد اورژانس هوایی در طبس برشمرد و افزود: در صورت بروز حادثه به دلیل نبود این امکانات، بیماران اورژانس باید به مراکز استان منتقل شوند که این مسئله خود عواقب زیادی به دنبال دارد. وی ادامه داد: از سوی دیگر طبس روی گسل اصلی زلزله واقع و وقوع زلزله در سال ۵۷ نمونه ای عینی است تا مسئولان به موضوع نگاه ویژه داشته باشند.

به گفته وی، تاکنون برای ایجاد اورژانس هوایی در طبس درخواست و پیگیری‌هایی انجام شده ولی هنوز اقدام خاصی انجام نشده است.

__

مرجع: خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − یازده =