ثبت رکورد تولید 43500 تن کنسانتره زغال‌سنگ در شرکت پروده طبس – طبس نیوز

ثبت رکورد تولید ۴۳۵۰۰ تن کنسانتره زغال‌سنگ در شرکت پروده طبس

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ پروده طبس گفت: در ماه گذشته چهل و سه هزار و پانصد تن کنسانتره زغال‌سنگ از معادن مربوط به این شرکت تولید و رکورد جدیدی در این زمینه ثبت شد، تا گام بلند دیگری در راستای تأمین نیازهای صنعت فولاد کشور برداشته شود.

طبس نیوز: مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ پروده طبس گفت: در ماه گذشته چهل و سه هزار و پانصد تن کنسانتره زغال‌سنگ از معادن مربوط به این شرکت تولید و رکورد جدیدی در این زمینه ثبت شد، تا گام بلند دیگری در راستای تأمین نیازهای صنعت فولاد کشور برداشته شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، رمضان کریتی‌ثانی اظهار داشت: شرکت زغال‌سنگ پروده طبس در تولید کنسانتره زغال‌سنگ رکورددار شده است به‌طوری که تلاش مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت منجر به ثبت رکورد جدید تولید ۴۳ هزار و ۵۰۰ تن کنسانتره زغال‌سنگ در اردیبهشت‌ماه سال جاری شد، تا گام بلند دیگری در راستای تأمین نیازهای صنعت فولاد کشور برداشته شود.

وی متذکر شد: پیرو بازدید معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از شرکت زغال سنگ پروده طبس و تأکید بر ضرورت افزایش میزان تولید؛ برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق این هدف انجام و اقدامات لازم در راستای اجرای کار به عمل آمد که نتیجه آن دستیابی به موفقیتی جدید در عرصه تولید کنسانتره زغال‌سنگ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 1 =