نمایشگاه ضیافت در طبس گشایش یافت – طبس نیوز

نمایشگاه ضیافت در طبس گشایش یافت

در راستای تامین ما یحتاج مردم و کنترل بازار نمایشگاه ضیافت در طبس گشایش یافت.

طبس نیوز: در راستای تامین ما یحتاج مردم و کنترل بازار نمایشگاه ضیافت در طبس گشایش یافت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس جمعه شب در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهارداشت: به منظور تنظیم بازار در ایام ماه مبارک رمضان و عرضه مستقیم کالا، نمایشگاه طرح ضیافت با ۱۵ غرفه در شهرستان راه اندازی شده است.

علی صفرپور با بیان اینکه  در این نمایشگاه ها  علاوه بر توزیع اقلام مختلف مواد غذایی، دیگر کلاهای مورد نیاز مردم توزیع می شود، افزود:کالاهایی شامل موادپروتئینی، گوشت مرغ و قرمز، حبوبات و شکر در این نمایشگاه عرضه می شود.

 وی از توزیع ۲۳ تن گوشت مرغ با قیمت مصوب هر کیلوگرم پنج هزار و ۱۰۰ تومان در این نمایشگاه خبر داد و افزود: ۴.۵ تن گوشت قرمز نیز با قیمت مصوب هر کیلو ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان در این نمایشگاه در حال توزیع است.

به گفته وی ۲۰ تن حبوبات و ۴۰ تن شکر سهمیه شهرستان نیز جذب و در این نمایشگاه توزیع خواهد شد.

صفرپور با بیان اینکه طرح نظارت بر اصناف نیز در ایام ماه مبارک رمضان با شدت بیشتری درحال اجراست، عنوان کرد: شهروندان می توانند هرگونه تخلف مشهود ازقبیل گران فروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه نشده صحیح کالا، احتکار، صادر نکردن فاکتور خرید و سایر تخلفات را از طریق تماس با تلفن ۱۲۴ به این اداره گزارش تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

2 دیدگاه برای نوشته «نمایشگاه ضیافت در طبس گشایش یافت»

  1. واقعا متاسفم با این نمایشگاه. که به حرمت ماه مبارک رمضان برگزار شد ولی افسوس و صد افسوس. من یه کیسه برنج ۱۸ هزارتومانی خریدم که جلو کبوتر هم بزاری نمیتونه بخوره باور کنید نزدیک به ۶ ساعت گذاشتم بجوشد تا شیربرنج بپزم این برنج له نشد که نشد. البته شایان ذکر است که اول به عنوان نمونه یک کیلو خریدم که این یک کیلو با آن کیسه سربسته زمین تا آسمان متفاوت بود

  2. سلام.
    جای تاسف داره که این مسئول با کمال افتخار عنوان میکنه که در شهر طبس نمایشگاه ضیافت برپا کرده است. من دوست دارم این سوال رو جواب بده که آیا اصلا ایشون نمایشگاه رو از نزدیک دیده اند؟ آیا خرید کرده اند؟ قطعا جواب نه خواهد بود.
    چرا که تعداد غرفه های نمایشگاه به زحمت به ۶ غرفه می رسد و همچنین کالاهایی که در حال فروش در این مکان هست کالاهای بنجل و بی کیفیتی هست که توزیع می شود. بخصوص حبوبات. مطلب دیگر که اگر این مسئولین عزیز به فکر مردم هستند چرا از ابتدای ماه مبارک رمضان نمایشگاه رو مثل سایر شهرهای دیگر برگزار نمی کنند؟ خواهشا این نظر رو منتشر کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 12 =